2737
2734
عنوان

خوشحالم که قراره صاحبدلان بده😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از صاحبدلان متنفرم 

اتفاقا دیشب که تبلیغشو گذاشت به مامانم گفتم وای این سریال مزخرف مسخره رو میخواد بذاره 

ولی خب خیلی سریالهای قدیمی ماه رمضون هم دوست دارم،ولی صاحبدلان رو خیلی بدم میاد ازش

2731
پس شماهایی هی نظر میدین مختار و جومونگ بزارید نههههه؟! یعنی اگه ایندفعه بزارن زنگ میزنم هر چی فحش ا ...

😂😂😂

دیدی ای فیلم صدای مخاطب میزاره؟ تازه یه هفتست فیلمه تموم شده مثلا طرف میگه ما خانوادگی عاشق این فیلم هستیم لطفا پخشش کنید😂😂

من از صاحبدلان متنفرم  اتفاقا دیشب که تبلیغشو گذاشت به مامانم گفتم وای این سریال مزخرف مسخره ر ...

من چون یاد دوره کارشناسیم میفتم دوز دارم.

💛رازهایی که هر زنی باید بداند♥️راز ۲💚راز ۳💙
2740
😂😂😂 دیدی ای فیلم صدای مخاطب میزاره؟ تازه یه هفتست فیلمه تموم شده مثلا طرف میگه ما خانوادگی عاشق ...

باور کن این شوهر  منه🤣🤣همش میگه کاش آیفیلم نون خ۳بذاره😁انگار نه انگار تازه پخش شده

ایفیلم 4

مرسی گلی 🌺💚🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
الان گوگل سرچ کردم نوشته شبکه یک میخواد سریال احضار پخش کنه نسبتا ترسناکه 😐

کلا درباره روح و جن و شبه هست 

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)