2737
2734

سرخود نخور. چون اول که دکتر شما رو از خیلی جهات چک میکنه. بعد از مصرف قرص هم سونو میشید و تو زمان خاصی فولیکول خوب که داشتین آمپول میزنن که آزاد بشه. بر اساس سایز فولیکولت اگه کیست بشه هم دکتر حواسش هست دیگه. من خودم زیر نظر دکتر و با آمپول یه فولیکول بزرگم کیست شد که دو ماه بعدش هم دکتر فقط سونو میکرد که ببینه کیستم چی شد که خودش از بین رفت. میخوام بگم اگه سر خود بود و بدون آمپول دیگه معلوم نیست چی میشد

خدایا شکرت...
انشالاک چیزی نیس

انشالله چون من از مجردیم پریودیم نا منظم تاالان واقن خسته شدم

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من که همه ی اینا یه بهانه هست کلومین و لتروزول و متفورمین و پی دی پرگ ها و سینال اف 

همشون یه بهانه هستن خدا هر وقت بخاد اون موقع بچه دار میشیم فقط باید خدا امضا کنه

که ان شاءالله  زود برا همه اتفاق بیوفته

2731
بنظر من که همه ی اینا یه بهانه هست کلومین و لتروزول و متفورمین و پی دی پرگ ها و سینال اف  همشو ...

اره واقعاانتظارسخته 😔خداکنه همه اونایی ک منتظرن بهشون یه فرشته ازطرف خدابیادبغلشون 

2738

کلومفین شدید کیست اوره لتروزول خوبه ولی بعداز یک سال اقدام خوبه چون اونم کیست سازه یک تجربه مومیگم من رفتم دکتر برای تنظیم پریودیم متفرمین و دوفاستون بهم داد باردارشدم ولی خب سقط شد شما اول باید بری دکتر ببینی علت باردارنشدنت چیه تنبلی داری شاید لوله هات بسته ان ! دکتر اول یک سری ازمایش عکس رنگی و سونوتوی پریودی میکنه ببینه دقیق مشکلت چیه بعدشروع میکنه به داروهای ناباروری 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
من لاغرم رازیانه هرروزبایدبخورم دم نوشش مشکلی نداره

پریودیت منظمه؟بازم اول باید ازمایش بدی که پرولاکتینت بالا نباشه همون هرمون شیردهی چون نباید خورده بشه وقتی پرولاکتینت بالاست اول دکتر سرخود دارویی نخوراصلا خیلی شدید مشکل سازه این داروهای هرمونی باعث پوکی استخان وخیلی چیزامیشن شمالاغری متفرمین باعث لاغری شدید میشه! اول برودکترببین مشکلت چیه شاید شوهرت مشکل داره شاید لوله هات بسته ان هرچی داروبخوری لوله هات بسته باشه هیچ هیچ اول دکتر بیین علتش چیه بعد دنبال درمان باش

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
بنظر من که همه ی اینا یه بهانه هست کلومین و لتروزول و متفورمین و پی دی پرگ ها و سینال اف  همشو ...

دقیقا من همه ی این درمان ها رو بارها انجام دادم و نشد همه چیز تو بهترین حالت خودش بود و نشد. ولی بدون هیچ درمانی خدا خواست و یه فرشته بهم داد

خدایا شکرت...
2706