2733
2734
شوخی کردم به دل نگیرین🙂⚘

😂

نه بابا بزگوارید

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!
موافق رابطه جنسیم  چون تو عقد دیگه خر از پل گذشته . دیگه وقت این نیست که بخوای طرفتو بشناسی که ...

اشتباهتون همینه 

بعد رابطه احتمالا دیگه عروسی در کار نیست

خیلی ریسکه بزرگیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتباهتون همینه  بعد رابطه احتمالا دیگه عروسی در کار نیست خیلی ریسکه بزرگیه

واااا ... چه ربطی داره بهم . اتفاقا عشق و علاقه بیشتر میشه مرد دوس داره واسه خوشحالی خانومش  همه کار بکنه . اونجوری اگه زن الکی ناز کنه طرف دیگه دل و دماغ هیچ کاری نداره .حتی اگه بی ظرفیت باشه با فیلم و عکس خودشو ارضا میکنه . 

واااا ... چه ربطی داره بهم . اتفاقا عشق و علاقه بیشتر میشه مرد دوس داره واسه خوشحالی خانومش  هم ...

نه این حرفی که میزنم را اینقدر مطمئنم که حد نداره. 

واقعا بعد رابطه مردها فراری میشن و عروسی عقب می افته. 

و ده احترام قبل را برای زن قائل نیستن. دختر ضرر میکنه نه پسر 

خیلی ریسکه. شاید از صد تا تعداد زیر ده تا به عروسی بکشه 

فقط استرس درست میشه برای دختر و خانوادش

اگه حالا این وسط به طلاق انجام شد چی

خب بشه ... مگه امکان طلاق بعده عروسی نیست . تو عقدم زن و شوهرین دیگه .

بعدم  شما وقتی بعد از عقد هنوز شک دارین که زندگیتون به طلاق میرسه یا نه چرا با طرف ازدواج میکنید ؟  مگه مطمئن نمیشید بعد جواب بله میدین ؟  🤔😐😐😐

2740

اقا شوهرته دیگه چه اشوالی داره رابطه داشته باشی چراپس اینجورین شما برام سواله مگه دوستن باهم همسرشه چه اشکالی داره رابطه باشه باشوهرش نباشه رابطه باکی باشه پس

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
خب بشه ... مگه امکان طلاق بعده عروسی نیست . تو عقدم زن و شوهرین دیگه . بعدم  شما وقتی بعد از ع ...

خیر هیچ تضمینی بعد بله گفتن نیست. 

کی از آینده خبر داره 

طرف ممکنه اونوقت که میاد خواستگاری عالی باشه.  تو عقد دختر متوجه خیانت هاش بشه. یا ممکنه ذاتشو نشون نداده. یا دختر تصمیم اشتباه گرفته 

خوبه دیگه یه اپیلاسیون رایگان رفتی اول صبحی 

من هر روز از دست نی نی سایت اپلاسیونم☹😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
نه این حرفی که میزنم را اینقدر مطمئنم که حد نداره.  واقعا بعد رابطه مردها فراری میشن و عروسی ع ...

بعد عروسی چی ؟  بعد عروسی که رابطه برقرار میشه بعدم مرد فراری میشه ؟  چجوری تو عقد بعد رابطه فراری مبشه ولی بعده  جشن عروسی و شام دادن به مردم  بعده رابطه فراری نمیشه ؟

بعدم  چه ربطی به خانواده داره ؟  شما میخای پیش شوهرت باشی خانوادت باید بدونن و استرس بکشن یعنی 🤯🤯 

دوران نامزدی واسه شناخت زن و مرده . شما عقد میکنی بعد تازه میخای طرفتو بشناسی و بفهمی میشه باهاش زند ...

خیلی ها دوران نامزدی ندارن تو خانواده های سنتی اونا چیکار کنن شرایط همه یکی نیست که یه نسخه پیچید

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...
2706