2737
2734
عنوان

سوره احزاب و ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2410 بازدید | 43 پست
عزیزم من چند سال از خواهرم کوچیکترم ولی خواهرم بخاطر این خواستگارش زیاد نیس که توی خونه اس و بیکاره، ...

باور کن اگه جفتتون معلم بودین بازم میومدن سراغ شما فقط😐 اخه دیدم که میگم، حالا ان شالله یه بخت خوب قسمت جفتتون بشه بیایی همینجا خبر بدی😍

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهترين راه اينه كه چون خواستگار زياد داريد،بهشون بگيد من فعلا قصد ازدواج ندارم ولي خواهرم رو معرفي م ...

اخه معمولا سن شون به خواهرم نمیخوره به من میخوره، بعد اکثرا خودم رو میپسندن چه از لحاظ ظاهر چه موقعیت اجتماعی، و اینکه روم نمیشه یجوریه خواهرمو معرفی کنم

ولی من خواهرم هروقت نوشته خواستگار اومده ولی خب به ازدواج ختم نشده

خب ایشالا واسه توام بیادو ب ازدواج ختم بشه گلم 

واسه من ک نشد انقد طه ایانرو خوندم خسته شدم ولش کردم فقد از خدا میخام زود تر یکی خوبشو بده همین

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....
2728
2738
خب ایشالا واسه توام بیادو ب ازدواج ختم بشه گلم  واسه من ک نشد انقد طه ایانرو خوندم خسته شدم ول ...

ممنون گلم البته من الان دغدغه ام ازدواج خواهرمه که از خودم بزرگتره. انشالله شماهم خدا یه خوبشو برات کنار گذاشته♥😘

بگو خواهر بزرگتر دارم فعلا قصد ازدواج ندارم یا خودشون میان جلو برای خواهرت یا یکی رو پیدا میکنن میفرستن جلو ما برای عموم همین کارو کردیم خواستگار فرستادیم برای خواهر بزرگتری

باور کن اگه جفتتون معلم بودین بازم میومدن سراغ شما فقط😐 اخه دیدم که میگم، حالا ان شالله یه بخت خوب ...

دقیقا

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
حالا امتحانش كن ،ضرري نداره  ماشالا معلم و اجتماعي هم هستي ،رو نشدن نداره

ولی خب ۹٠درصد سن شون نمیخوره به خواهرم و بیشترشون هم براشون مهمه که همسزشون معلم باشه

2706