2737
2739
من چیزی نخوردم دکتر گفت همون پریودت بوده 

خیلییی کمه ها برامن.ببخشید دستمالو میکنم تو واژنم ک ببینم پریود شدم یانه میبینم اون لکو.اصلااا روپدنمیاد.فکرنکنم این پریود حسابشه

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍

۱۸ موعد اون موقع تخمک گذاری تازه شده چجوری شکا ازمایش دادی از موعدت گذشته ازمایش بده

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۸ موعد اون موقع تخمک گذاری تازه شده چجوری شکا ازمایش دادی از موعدت گذشته ازمایش بده

ممکنه مثبتشع ایندفعه؟یهفته صبرکنم بعدمیدم

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
پرسیدم عزیرم گفتن پریودت دارع شرومیشه ولی وقتی گفتم ک موعدگذشته و علایمم گفتم گفتش منتظربمون یهفته ن ...

اون که اره ممکنه لقاح دیررس باشه ولی این که شما میبینی لک لانه گزینی نیست اگر ازمایشت انشالا مثبت شد سریع تشکیل پرونده بده پیش متخصص که شیاف بده خدای نکرده سقط نشه چون لکه بینی اول بارداری احتمال سقط رو خیلی بالامیبره

2728

راستی یکی از همسایه های ما ۶سال رفت دکتر بچه دار نشد اخرش ب اصرار مادر خودش گفت بچه بیارین تو شهر غریب تنهایی بچه دار نمیشین چقد خرج میکنی اونم گفت اولا نمیخوام ولی بعدش گفت حوصله نوزاد پس ندارم یه بچه دختر۵ساله اورد باهاش مشغول شد چون بی خیال بود بعد ۶ماه دید تهوع داره و با کمال تعجب باردار بود و پسر بدنیا اورد. اینا همش از استرس باید بی خیال باشین اینقد روز شماری نکنین ۳مورد داشتم دورو برم ک استرس دور کردن باردار شدن دومی ۲۰سال بچه نداشت تموم ازمایشا سالم بود اخرشم رفت یجا دکتر بهش گفت من بهت دارو میدم و ۶ماه دیگه الان بدنت استراحت کنه ب بارداری فکر نکن بزار تو این ۶ماه بدنت اماده بشه بهت قرص دارو جدید بدم باردار بشی فکر کنم ۴مین ماه باردار شدش رفت دکتر گفت من باردارم گفت تنها کاری ک من کردم استرس ازت دور کردم گفتم ۶ماه نمیشی ک تو بهش فکر نکنی

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫

۱۸باید پریود میشدم

اون که اره ممکنه لقاح دیررس باشه ولی این که شما میبینی لک لانه گزینی نیست اگر ازمایشت انشالا مثبت شد ...

یاخدا.بخاطرهمین رواسترسم.اگه باردارباشم چی.نمیدونم الان دقیقا چکارکنم

ممکنه مثبتشع ایندفعه؟یهفته صبرکنم بعدمیدم

بله امکانش هست

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2740
پرسیدم عزیرم گفتن پریودت دارع شرومیشه ولی وقتی گفتم ک موعدگذشته و علایمم گفتم گفتش منتظربمون یهفته ن ...

اره عزیزم اگه آزمایش اولی رو خیلی زود داده باشی احتمال داره بعد یه هفته جواب آزمایش مثبت شده باشه

اره میدونم عزیزم.ولی این لک بینیا منو ب شک انداخته و استرس

لک جایگزینی فقط یه قطره هست  نه لک بینی زیاد 

من داشتم فقط یبار ب اندازه ناخن کوچیکم لک اومد

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫
۱۸باید پریود میشدم

چند روز دیگ برو ازمایش بده شاید تاخیر داشته باشی

خیلییی کمه ها برامن.ببخشید دستمالو میکنم تو واژنم ک ببینم پریود شدم یانه میبینم اون لکو.اصلااا روپدن ...

میدونم عزیزم من بارها اونجور پریود شدم 

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
راستی یکی از همسایه های ما ۶سال رفت دکتر بچه دار نشد اخرش ب اصرار مادر خودش گفت بچه بیارین تو شهر غر ...

دقیقاهمینطورع ولی انتظارخیلی بده عزیزم.ادمو از پا درمیاره.

دگه ب این کاری ندارم دکترمنم گف دوسه ماه استراحت میدم فکرنکن اصلا بهش.قراربود بعددوسه ماه برم ای یوای کنه برام.نمیدونم الان تودلم چخبره.درگیرم ک پریودع یا باردارم

اره عزیزم اگه آزمایش اولی رو خیلی زود داده باشی احتمال داره بعد یه هفته جواب آزمایش مثبت شده باشه

باش توکل بخدا