2733
2734

خانما۱۸موعدم بود بتام منفی شد.ولی سروزه لک قهوه ای میبینم خودمو پاک کردنی،ولی روپدنمیاد.فکرکردم پریودیه پدگذاشتم چنروزه اصلا هیچی نیست.رمضونم داره میرسه چیکارکنم بااین لک ها‌.روزه نمیشه که😣

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍

لکه لانه گزینی اکثرا قبل موعد پریود اتفاق میفته . شما دارو خاصی مصرف نکردی ؟ مثل کلومیفن لتروزول . کم کاری تیروئید یا پرکاری نداری ؟ تنبلی تخمدان ؟ 

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باررداری حتما

چیکارکنم ممکنه دوباره برم ازمایش مثبتشه؟

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
2731

عزیزم طبق تجربه م بهت بگم، تا زمانی که تو فکر باشی و روز شماری کنی باردار نمیشی ولی همینکه بیخیال بشی و دست از روز شماری برداری و خودت بسپاری به خدا میبینی بارداری. من سر بارداریم هرررر ماه میرفتم آمپول آزاد سازی تخمک میزدم و قرص و... استفاده میکردم ولی خبری از بارداری نبود ولی دقیقا همون ماهی که هیچ آمپولی نزدم و دارو استفاده نکردم و خدا شاهده تو اون ماه فقط یک با اقدام داشتم باردار شدم... دست از روزشماری بردار و خودت بسپار به اون بالایی ببین برات چه میکنه

لکه لانه گزینی اکثرا قبل موعد پریود اتفاق میفته . شما دارو خاصی مصرف نکردی ؟ مثل کلومیفن لتروزول . ک ...

ن خیلی مطلب خوندم نوشته روزموعدم اتفاق میوفقته ک اکثراباپریود اشتبامیگیرن.ن من فقد متفورمینوفولیک اسیدمیخورم.چرا پلی کیستیکم ولی سابقه نداشتم اینطوریشم.لک قهوه ای ک میدیدم فرداش پریود میومد.ایندفعم منتظربودم ولی خب نیومده هوز

2738
میشه احتمال عفونت داد ولی بارداری نیست

توعفونت مگه لک میبینن؟

من یه مدته اینچوری شدم ۳روز لکه بینی دارم بعدش عادت ماهانم شروع میشه ،فعلاً فقط میتونی صبر کنی اگه د ...

ممکنه دوباره ک دادم مثبتشه؟

عزیزم طبق تجربه م بهت بگم، تا زمانی که تو فکر باشی و روز شماری کنی باردار نمیشی ولی همینکه بیخیال بش ...

منم عزیزم این ماه هیچ دارویی مصزف نکردم مث توهرماه امپول سنو.ولی اینماه هیچکارنکردم‌.این لک بینی ونو گذاشته روفشار‌ن پریود میشم ن این قط میشه،رمضونم داره میرسه نمیدونم چکارکنم واقعا

لکه لانه گزینی وسطای سیکل اتفاق میوفته نه بعد از عقب افتادن پریود من خودم روز ۲۲ سیکل بودم لک صورتی دیدم حدود یک روز کم بود رو نوار جاری نمیشدا در حد لکه شدن خیلی هم کمرنگ هفت هشت روز بعدش که موعد پریود شدنم بود پریود نشدم بی بی چک زدم مثبت شد بعد که به دکترم گفتم گفت اون لکه لانه گزینی بوده که تو روز ۲۲ پریودیت داشتی

بله . خودم به این درد لعنتی گرفتار بودم یه مدت . 

اخه من عفونتم داشتم چنددفعه ولی این اولین باره اینجوری هی لک میبینم

2706