2733
2734
عنوان

چجوری سرد و مغرور و بی همتا باشم؟

102 بازدید | 6 پست

میخوام خودم باشم مغرور و بی همتا اما مهربون و محترم و مودب. بیخیال جذب اطرافیان.....

قبل از هر چیز، اگر میخواین جریانو کامل بدونین، صفحه ی دوم این تاپیکو بخونین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6164598/الان-۲۸-سالمه-اما-تو-۱۴-سالگی-از-دوست-حسودم-ضربه-ای-خوردم-که-هنوز-اثرش-باهامه?page=1

حرف امشبم: بچه ها واقعا تو جمعای شلوغ و پرانرژی یا تو گروهای دوستا و همکارا خیلی سخته بخوای خودت باشی😓 اصلا این حرص باحال به نظر رسیدن تو کل وجود من رخنه کرده (البته متاسفم برای خودم) ولی خیلی حالت ظریفیه و اصلا یهو به خودت میای میبینی فلان حرف و فلان کارو که کردی فقط تحت تاثیر جو بودی و داشتی برای مقبولیت و محبوبیت تلاش میکردی

خیلی اذیتم بچه ها

میخوام خودم باشم، بیخیال آدما ی دیگه ، یه شخصیت قوی و مستقل داشته باشم‌... اما خب نمیشه

راستی تو تاپیکای قبلیم خیلیا گفته بودن خوبیاتو موفقیتاتو به خودت یادآوری کن رو کاغذ بنویس، من چند بار تلاشدکردم ولی چیز خاصی به قلمم نمیاد ، نه اینکه آدم داغونی باشم ولی خب اعتماد به نفسم کمه دیگه، ندای درونیم همش داره جملات منفی رو بهم میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مطقی ام در کل، ولی خب چه آسیبی ممکنه؟

مغرور و سنگدل شدن به ضررم بود بعدا خواستم کنترلش کنم با خودم دشمن شدم

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁