2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی تجربگی مجردا!....چه جالب....فقط برای این که بدونید بگم بهتره یک سر به تاپیک های خانم های متاهل سا ...

مجرد اسمش روشه دیگه، هنوز تجربه ازدواج رو نداشته،  چرا بهتون بر میخوره؟ 

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

بھترین راھش اینہ یہ نوبت مشاورہ بگیرن دوستتون ھماھنگ کنن باھم۔برن  مشاورہ 

ضمنا شوھر آدم۔بااین کارا پرو نمیشہ ھرچی جای خودش 

بخاطر مسائل جنسیم شدہ خانمش باید تمکین کنہ وبرہ والا مردا کہ دست بہ صیغہ و،،،؛خوبہ 

مادرشوھرش سیاست رو کامل بھش یاد دادہ  بہ دوستتون بگو از جو بچگی بیا بیرون بزرگ فکر کن الویت الان زندگیتہ وھمسرت وشرعا وقانونا اختیار خروج از منزلتم۔باشوھرتہ 

حالا اگر میخواد شوھرشو موم دستش کنہ این اولین قدمہ بعدھا باچرب زبونی وموقعیت سنجی کلی کار میشہ کرد لہ شوھر رو رام کرد🤣

دوستتون هنوز بند نافش از مادر جدا نشده یا از شیر نگزفتنش؟

کسی که ازدواج میکنه باید در درجه اول بتونه مستقل زندگی کنه. مردم میرن اون سر دنیا زندگی میکنن اون وقت ایشون چرا نمیتونه یک هفته! دور از خانواده همراه همسرش زندگی کنه؟

بعضیها فکر میکنن ازدواج بچه‌بازی هست. اصلا خانواده دوستتون باید بفرستنش بره پیش شوهرش نه این که ور دلشون بمونه

چقد اعصاب نداری اول صبحی چرا فکر میکنی متوجه کلامت نشدم؟!انقد غرور چیز بدیه

الان شما روان شناس هستید؟این طرز حرف زدن درست نیست

چون حرف من چیز دیگه ای بود و صحبت شما یک چیز دیگه

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2740
چرا فک میکنین پرو میشه؟ب دوستت بگو ازدواج یعنی اینک با شوهرت زندگی کنی ن مامانت منم نزدیک پنج ساله ...

ای بابا من یه جاری دارم شونزده ساله شوهرش شهرستانه خودش تهران دو تا احمق دلشون خوشه زندگی میکنن .... روان همه خانواده ارو هم بهم زدن طلاق نمیگیرن راحت شیم 

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
مجرد اسمش روشه دیگه، هنوز تجربه ازدواج رو نداشته،  چرا بهتون بر میخوره؟

سریع گارد میگیرن منم گفتم خوب شما نظرت رو درمورد موضوع بگو میگه متوجه منظورم نشدی و ریپلای نکن و.....اعصاب نداره انگار دوستمون اول صبی🤣

اگر به صلاح زندگیشونه جابه جایی و دلایل منطقی داره و همسرش مرد خوبیه چرا که نه! مخالفتش بی مورده. بعد ازدواج خانواده اولت همسرو بچه هاتن.خودشو بزاره جای همسرش ببینه ناراحت نمیشد و شک نمیکرد به دوست داشتن خانومش. 

ضمنا مجردم به با تجربگی خودتون ببخشید😂

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2706