2733
2734
عنوان

میخام خودکشی کنم

586 بازدید | 53 پست

میخام امروز خودکشی کنم چون ب هرچه ک میخاستم نرسیدم سر راهم جز سنگ و مانع و کلوخ هیچی ندیدم خدا خودش میدونه تو دلم چی میگذره دل و جرات خودکشی کردن رو ندارم زیاد ولی دیگ ب سیم آخر زدم و میخام انجام بدم خیلی بده خیلی به خودت هزار امید و آرزو بدی آخرش ب هیچ جا نرسی آدم باید احمق باش تواین دنیا بخاد بمونه جز رنج و سختی و زجر و بدبختی و حسرت هیچی توش نداره تف ب این زندگی ...ببخشید دوستان سرتونو درد آوردم.. من رفتم واس همیشه حلالم کنین و بدونین دنیا ارزش هیچی رو نداره.خداحافظ.😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز دلم این کارو نکن همیشه راهی هست بگو ما هم کمکت میکنیم

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2738

خدافظ عشقم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

واه 

کمبود داری خواهر

نمیخواد خودکشی کنی چون اون دنیام بدتر از این دنیاس 

یه مادر بزرگ داشتیم ۹۵ سال عمر کرد میکفت یک دقیقه روی زمین بهتر از زیر زمینه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

روحت شاد

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2706