2733
2734
عنوان

تعجب زیاد

260 بازدید | 20 پست

من اینستاگرام ندارم ولی تو یوتویوب لایوهای اینستاگرامی را دیدم که شاخ درآوردم. یه پسره با قیافه متوسط رو به پایین به نام ساشا سبحانی با دخترها چت میکرد و این دخترها مرتب قربون صدقش میرفتند مثل این که حضرت یوسف را ملاقات کرده باشند. هر کاری هم ازشون میخواست انجام میدادند مثلن لخت میشدند یا حرف ها مثبت 18 میزدند  واقعن من نمیدونم چرا دخترای ایرانی تا این حد از نظر شخصیت افت کردند. به نظرتون چرا افرادی مثله این و امیر تتلو که نه اخلاق مناسبی دارند نه رفتار مناسب این قدر طرفدار دارند؟

چون اینستاگرام رقابت سر دیده شدنه به هر قیمتی البته برای آدمای کم ارزش

برای همینم هر روز کارای عجیبتری میکنن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

چون انسانیتو با جاهلیت سر بریدن 😓

احمق ها رو معروف نکنیم....

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

طرفدارای تتلو الان میان پاره پارت میکنن

عقل دربدن نباشه همینه دیگه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اکثردختراساده ان من ی گروه تلگرامی میرفتم پسره عاس وپاس وعلاف مدیرگروه بودصبح  تاشب دخترامیومدن عضومیشدن وحتی سراون بی خاصیت بدقیافه دعواشون میشد😅اونم فکرمیکردمثلامدیرشرکته یاکارخونه ای چیزیه😎مقصردختراهستن ک به اینجورمردای بی ارزش بهامیدن اوناهم دوربرمیدارن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
 خاک.بر سر دخترای سبک که بخاطر پول ساشا هر کاری که میخواد می کنن حالم بهم میخوره از این دخترای ...

آخه همچین مالی هم نیس والا 😒

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
 خاک.بر سر دخترای سبک که بخاطر پول ساشا هر کاری که میخواد می کنن حالم بهم میخوره از این دخترای ...

من که ندیدم پول بهشون بده همین جوری اتفاقی انتخابشون میکرد و باهاشون صحبت میکرد. به غیر از حرفاشون با ساشا، خیلی مسئله دار بودند کارایی میکردند و حرفایی میزدند که پست تر این انسان انجام نمیده