2737
2734
مبارکه خدا قسمت ما ها ک ارزومونه بکنه..💜💖

4ساله اقدامی؟!؟!؟ 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره

منم همینطور مشکلت چیه عزیزم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
دوم..همه علایم هارو دارم اما من کلا بخاطر اینکه انقدر ت انتظار بودم توهمی شدم نمیدونم تلقین میکنم عل ...

منم همینجورم تلقینه و بعضی  وقتا عوارض قرص

من مشکلی ندارم همسرم دارع تعدادش پنج ملیون حرکت کند نا سالمم هس

منم دقیقا هم خودم سالمم هم شوهرم حالا تحت نظر دکترم برا ای یو ای 

دوم..همه علایم هارو دارم اما من کلا بخاطر اینکه انقدر ت انتظار بودم توهمی شدم نمیدونم تلقین میکنم عل ...

امیدوار باش....ببین من ی هفته اینا قبل موعدم تخمدانام و زیر شکمم درد خفیف و متوسط میکرد گاهی بود گاهی نبود...سینه هامم نوکش حیلی حساس شده بود ....تکرر ادرار هم داشتم عذرمیخام ازا اسهال صبحگاهی هم بیچارم کرده چن روزه😶

پرسپلیسی ام...اهل گلستان....کنکوری...متاهل....تنها❤
امیدوار باش....ببین من ی هفته اینا قبل موعدم تخمدانام و زیر شکمم درد خفیف و متوسط میکرد گاهی بود گاه ...

من سینه هام ورم داره..پهلو سمت راست و تخمدان سمت راستم تیر میکشید الان فقط درد پهلو دارم و زیر دلم یهو تیر میکشه..

🥰🤱🏻
مبااارک باشه🌹🌹خیلیام بدون هیچ علائمی باردارمیشن

اره منم علاعم خاصی نداشتم ک بخاد توجهمو جلب کنه یا امیدوارم کنه هنوز تا نرم ازمایش مطمعن نمیشم😶

پرسپلیسی ام...اهل گلستان....کنکوری...متاهل....تنها❤
2706