2733
2739

نه 😅 نمی‌دونم شاید از استرس باشه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر میکنم شاید تیروئید باشه حداقل یکی از دلایلاشه...که خودم اینطور هستم دخترخالمم بود رفت دکتر گفت چایی نخور کلا منم نمیخورم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2738

کسایی که کف دستاشون عرق میکنه باید به دستاشون شوک بدن اینو کاردرمانه پسرم یادم داد دوتا کاسه بردارید تو یکی اب گرم نه جوش و تو یکی اب سرد نه یخ بریزید دستاتونو بذارید توش بعد یه تایمی جابجا کنید چند بار در روز انجام بدید عرق کردن دستاتون درست میشه انشالله

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
فکر میکنم شاید تیروئید باشه حداقل یکی از دلایلاشه...که خودم اینطور هستم دخترخالمم بود رفت دکتر گفت چ ...

شوهر منم تیروئید داره اینجوره اون پرکار بود فک کنم خیلی لاغر هم بود قبل از  درمانشالان  ایشونم گفت لاغر هم هستش شکم بیشتر شد به تیروئیدشون 

شوهر منم تیروئید داره اینجوره اون پرکار بود فک کنم خیلی لاغر هم بود قبل از  درمانشالان  ای ...

ماهی براش خوبه غذاهای زیرزمینی براش خوب نیس

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2706