2737
2734
عنوان

خانما کمک لطفاااا😞😞

1096 بازدید | 91 پست

بچه ها چطور میتونم پیام های که تو واتساپ چندساعت از ارسالشون گذشته حذف کنم؟برای یکی از دوستام یه عکس خانوادگی فرستادم بین یه سری عکس،الان متوجه شدم که این عکس ارسال شده😭😭😭😭

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگشتتو روش نگه دار دیلیت رو بری هردو بزن  اگرم دبلیت فقط برای خودت اومد نه هردو دیگه نمیشه کا ...

چندساعت از ارسال گذشته،مشکلم همینه😞😞

2728

دیگه نمیشه کاریش کرد. واتس اپ خیلییی مزخرفه. فقط از تلگرام استفاده کن. چیه بابا واتس اپ. ابروی ادمو میبره لعنتی. عکس شخصی بود‌ فرستادی؟

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
دیگه نمیشه کاریش کرد. واتس اپ خیلییی مزخرفه. فقط از تلگرام استفاده کن. چیه بابا واتس اپ. ابروی ادمو ...

آره😭😭برای یکی از هم دانشگاهی هام میخواستم عکس جزوه ارسال کنم نمیدونم کی دستم خورده این عکس با اونا ارسال شده😞😭نیم ساعت پیش گفت صفحه ۲۰رو نفرستادید منم رفتم چک کنم که فهمیدم چه گندی زدم😭😭😭آبروم میرهههه

2738
آره😭😭برای یکی از هم دانشگاهی هام میخواستم عکس جزوه ارسال کنم نمیدونم کی دستم خورده این عکس با اونا ...

میفهمم عزیزم. حرص نخور دیگه. کاریه که شده.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706