2733
2734

میخواستم فردا بهش بگم ولی اینقدر دلخور بودم بعد تاپیک بهش پیام دادم

صمیمانههه از همتون عذر میخوام

مخصوصا مادرای سایت و خانومای بزرگتر از خودممممم

حلالم کنید تورو خداااااا باور کنید من هیچکاره بودم

منننن احمقققققق خاککککک که حرفاشو باور کردم

خاااااااااککککک

فکر میکردم چون حضوری این دوستمو قبلا دیده بودم میتونم اطمینان کااامل بهش داشته باشمممم

قفل تاپیکامو باز میکنم

بازم واقعا معذرت میخوام بخدا قصد بی احترامی نداشتم😭😭😭😭😭😭😭

به پیر من فقط خواستم دورهمی یه داستان باحال گوش کنیم😭😭😭

میخواستم اون کسایی که به تقدیر و سرنوشت اعتقاد ندارن امید پیدا کنن😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلم سوخت عزیزم🥺

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بیخیال بابا 

فکر میکنیم رمان خوندیم

خداجونم دخترگلم و پسرم رو درپناه خودت حفظ کن😘😗خدایا به منم خونه خوب و بزرگ بده و منو از زندگی کردن تو یک ساختمون با مادرشوهر راحت کن😢😔الهی امین😚                         😁کاربرقدیمی😂                                     
2738

قفلا رو باز کردم راحت باشید

ببخشید قفل کردم اون لحظه خیلی ناراحت بودم

گریم گرفته بود هم بخاطر اینکه بعضی از دوستام تو نی نی سایت منو بلاک کردن هم بخاطر اون دوستم😭😭😭😭

ببخشید😭😭😭

خلاصه مفید بگید چی شده/:

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
2706