2733
2734
عنوان

راه اندازی کسب و کار .....

102 بازدید | 7 پست

بچه ها کارم توی فاز گلسر و گیره وتاج ایناس 

میارزه که ۲ تومن تو این اوضاع سرمایه گذاری کنم؟

عروسا دختر دارا پیجمو فالو کنین @morvarid___accessories

اگه تو دیجی بتونی بفروشی آره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطور میتونم اینکارو کنم؟

بری سایتش زده فکر کنم جواز می خواد ولی تماس بگیر با پشتیبانی سوال کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
چطور میتونم اینکارو کنم؟

بنظرم خیلیی امیدی نیست که بتونی درامد زیادی ازش بدست بیاری.من چند تا اشنا تو همین حیطه دارم.بیشتر عشقه نه درامد

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
چطور میتونم اینکارو کنم؟

اگه دنبال کار هستی میتونم شغل خودمو بهت پیشنهاد بدم

من نماینده برند لدورام.کارم تو خونستگنیاز به مکان خاصی نیست.نیاز به سرمایه خاصی نیست.همه چی مجازیه و ثبت نام و اموزشا هم رایگانه

با یکم تلاش ادم به سود میرسه.من خودم چندین برابر حد تصورم به سود رسیدم هنوز خیلیییییی جای پیشرفت دارم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738