2737
2734
عنوان

بهترین روز زندگیم رسید😍😍✨

| مشاهده متن کامل بحث + 4173 بازدید | 261 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم جنس بازی؟ آخه این حد از ابراز عشق طبیعی نیس من که با دوستام با فحش و چرت و پرت ابراز علاقه میکنیم ...

😂😂😂😂واجب شد عکس ازچتمون بفرستمااا😂

هم جنس بازچیه اخه😐😐😐✋

هرچی دوست دارین بگین ناراحت نمیشم چون خیلی خوشحالمم😍💃💃💃💃

منم عاشق شدم رفت...                                                                                                                                                                                                     
2728
هر چیزی رو لازم نیست بگی

با شما بودم؟ خانم معلم 

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2740
استاتر دوستت یک تاپیک مثل اینو برای رویا زده

اونم خودمم😂🤣✋

منم عاشق شدم رفت...                                                                                                                                                                                                     
😂😂😂😂واجب شد عکس ازچتمون بفرستمااا😂 هم جنس بازچیه اخه😐😐😐✋ هرچی دوست دارین بگین ناراحت نمیشم ...

شوخی کردم بابا قدر دوستی اونو بدونی از قدیم گفتن دوست خوب کیمیاس

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
آها خوبه ، تا حالا همو از نزدیکدیدید؟

نه ولی میبینیم دو سه سال دیگه😍 نیاز نیس همو ببینیم ما ندیده عاشق همدیگه شدیم😍😍😍💃💃💃

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋
چقد باز تو احمقی بتوچه این وسط

اگه دوست ندارین نیاین تاپیک لطفا اینجوری حرف نزنید

ممنون 

منم عاشق شدم رفت...                                                                                                                                                                                                     
همچین گفتی فک کردم شوهر کردی☹

بالا شوهر چیه

شوهرکنم که خوشحال نیستم🤣🤣🤣✋

منم عاشق شدم رفت...                                                                                                                                                                                                     
2706