2726
عنوان

بهترین روز زندگیم رسید😍😍✨

| مشاهده متن کامل بحث + 4173 بازدید | 261 پست

نگار بخدا گریم گرفتتتتت😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خیلی خوبی لعنتیییییییییییییییییییییییییییییی😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عااااااااااااشقتم 😭😭😭😭😭😭

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋

همچین گفتی فک کردم شوهر کردی☹

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جووونم 🤩🤩🤩

😍😍💃💃💃

منم عاشق شدم رفت...                                                                                                                                                                                                     

هم جنس بازی؟ آخه این حد از ابراز عشق طبیعی نیس من که با دوستام با فحش و چرت و پرت ابراز علاقه میکنیم😁

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2728
چه لوووس    

😂😂😂😂هرچی بگین ناراحت نمیشم

اخه خیلی خوشحالم💃💃💃💃💃

منم عاشق شدم رفت...                                                                                                                                                                                                     
نگار بخدا گریم گرفتتتتت😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 خیلی خوبی لعنتییییییییییییییییییییی ...

فداتشم من بهترینم😍😍😍

منم عاشق شدم رفت...                                                                                                                                                                                                     

نگار ازت مممنونم بخاطر بودنت 😭❤❤

تو بهترین حس دنیایییی نگار😭

هرکس تورو داشته باشه دنیارو داره 

فقط میتونم بگم عاشقتم ❤❤❤❤

نگار مرسیییییییی که هستی

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋
اوف اوقم گرف😬

اوقت گرفت میتونی گمشی بیرون از تاپیک

@باب_اسفنجی_دپ    

ت چرا واس من از این تاپیکا نمیزنی

😐😒😂

دیوونه هم خودتونید😒😂😂😂

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
استاتر دوستت یک تاپیک مثل اینو برای رویا زده

رویا خودشه🤣

2706