2737
2739
عنوان

کیامامانشون رو بچگی از دست دادن؟

1519 بازدید | 36 پست

حالم خوب نیس پره حسرتم خاستم بدونم کیا الان شبیه منن؟چ احساسی دارن؟با دیدن یه فیلم عروسی از بچگیم بد بهم ریختم...البته زندگی من خودش یه رمان از غصه هام...

خدایاشکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من وقتی 6 سالم بود مامانم جدا میشه.ازما سراغی نمیگیره دیگه.الان 23 سالمه.حتی نمیدونه پسرش فوت کرده ...

وضعیت منم شبیه شماس از ترس شناسایی توضیح ندادم

خدایاشکرت...

من‌مامانم فوت نشده اما از بچگی ترکمون کرد چند سالی ک کلا ندیدمش بعدشم سالی یکی دوبار کلا مادری تو زندگیم وجود نداشته

همیشه در حسرتم ولی چاره ای نیس میگم ایکاش فوت کرده بود حداقل

اینجوری ک بدونی هست اما هیچ وقت نیست سخت تره

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738
من‌مامانم فوت نشده اما از بچگی ترکمون کرد چند سالی ک کلا ندیدمش بعدشم سالی یکی دوبار کلا مادری تو زن ...

ببین اینو داری از دهن کسی میشنوی ک دقیقا شرایطتو داشته نگو اینو وقتی از دستش بدی واسه همیشه حسرتش باهیچی برابر نیس...حتی بااین همه سال بی مادری و بی کسی....

خدایاشکرت...
منم مثل توام.  الان که تو بدترین شرایط زندگیم هستم واقعا بهش نیاز داشتم ، خیلی احساس بی کسی میک ...

دقیقا احساس خلا بی کسی بی تکیه گاهی پیر میکنه ادمو

خدایاشکرت...

منم 14سالگی و اوج نوجوانی بودم هیچی از اون مقطع زندگیم نفهمیدم تا 1 سال بعدش دعا مبکردم زنده بشه و 5 سال بعدشم دعا میکردم  بخوابم بیاد 

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏
2706