2752
2734
عنوان

بچه ها عجب حالی داشت************

637 بازدید | 12 پست
سلااااااااام جیگرای نی نی سایتی جاتون خالی عرفه رو جمکران بودم و روزقبلشوحرم حضرت معصومه سلام الله علیها واسه همه خوهرای گلم دعا کردم نمازامام زمانم ازطرف همتون خوندم یادتون کردم
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!
خیلی کیف داشت لحظه جداشدن ازضریح حضرت خیلی سخت بود ولی فوق العاده شیرین بود
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لیلاجون مطمئن باش روز عرفه واست یه نماز امام زمان تو جمکران نوشته شده همتون همتون همتون روگفتم مدتهابودمیخواستیم یه سفرمخصوص قم بریم که نمیشد همیشه سفرای عجله ای و به مقصدجاهای دیگه و یه زیارت بودولی اینسری که مخصوص خودشون بودفاز اساسی دادن از بعد ازدواجم سفر خاص قم نشده بودبرم
ممنونم فاطمه جون. خیلی دوست داشتم میرفتم مشهد یا یجایی که آروم بشم. ولی خب تو خونه پای تلویزیون بودم
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم http://razavitv.aqr.ir/index/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ با فنجانی چای هم میتوان مست شد....اگر کسی که باید... باشد
آروین جون ممنون چه دعای قشنگی کردی
ممنون بچه ها انشاالله ظهورآقامون امام زمان وزیارت قبر بی نشان مادرمون حضرت زهراسلام الله علیها