2733
2734
عنوان

علت نبض قسمت چپ زیرناف چیه؟؟

141 بازدید | 24 پست

اگ میدونید راهنماییم کنید مرسییی

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤

بچه نیست؟🤔

چه زندان دنجی!دستانت به دور کمرم،دستانم به دور گردنت،کاش حکم جرممان ابد باشد💙                                                     یه نفره...ولی ...همه کَسِ منه...♡  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بارداری؟شاید سکسکه نی نی هست😐😐😐

فک نکنم الان روزع ۱۶ پریودم 🙄

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
2738
من ک مجردم چی 😱😂

خخخخ نمیدونم  

چه زندان دنجی!دستانت به دور کمرم،دستانم به دور گردنت،کاش حکم جرممان ابد باشد💙                                                     یه نفره...ولی ...همه کَسِ منه...♡  
نبض نافه😐شاید افتاده شکم دردم داری یا اذیت میکنه؟

هیچی فقد همش حس میکنم الان پریود میشم

هیچی فقد همش حس میکنم الان پریود میشم

بیحالی..سردرد..اسهال یا یبوست درد شکم تپش قلب اینا علائمشه

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
بیحالی..سردرد..اسهال یا یبوست درد شکم تپش قلب اینا علائمشه

علائم بارداری؟

2706