2733
2739

بیش از حد به خوب یا بد بودن کارام فکر میکنم

میخوام یه لیوان آب بخورم ۱۰ دقیقه فکر میکنم بخورمش یا نه!

این همه آدم ابرو هاشونو فیبروز کردن من سه ساله دارم فکر میکنم این کارو بکنم یا نه!

من زیادی زندگیو سخت میگیرم؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره منم همینم. ولی نه واس آب دیگه

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2728
از زیادیم گذشته حتما برو پیش روانشناس

وای🤦‍♀️

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

خیلی محتاطی خیلی بابا یکم بیخیال باش و راحت زندگی کن اینجوری از هیچی لذت نمیری که 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2738
آره منم همینم. ولی نه واس آب دیگه

والا برا آب خودن هم همینم

برا دستشویی رفتن هم همینطور

خیلی محتاطی خیلی بابا یکم بیخیال باش و راحت زندگی کن اینجوری از هیچی لذت نمیری که 

دقیقا 

بله

فکر کن تو قراره مگه چند سال زندگی کنی که اینهمه برای خودت سخت میگیری و زمان و تلف میکنی یه روزی میاد که پشیمون میشی

پس تا میتونی لذت ببر و زندگی و راحت بگیر

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
دقیقا 

به نظرم شیوه ی زندگیتو عوض کن ببین بهتر نیست آخه اینجوری اذیت میشی 

دنیا دو روزه شادباش و هر کاری عشقت میکشه بکن 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2706