2733
2739
عنوان

امروز تو تاکسی بودم .....

323 بازدید | 19 پست

بگین خب....

هر کس به هنگام یاری رهبرش درخواب باشد ،با لگد دشمنش از خواب بیدار می شود.  امام علی............#ولایت_قضا_ندارد............لبیک یا خامنه ای💜              یادمان نرود   ایالات متحده امریکا ۶۸سال پیش دولت مصدق را فروپاشاند....دولتی سکولار که نه  کاری به مذهب داشت نه به لبنان وفلسطین، نه برنامه هسته ای داشت نه برنامه موشکی.......                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیگیم تا یاد بگیری پست اول خار نداره  

چه زندان دنجی!دستانت به دور کمرم،دستانم به دور گردنت،کاش حکم جرممان ابد باشد💙                                                     یه نفره...ولی ...همه کَسِ منه...♡  
2738

یه خانوم ۵۰ساله عقب نشست

یه دفعه وسط راه گفت آخ اوخ

رگ سیاتیک پاش گرفت فک کنم

هر کس به هنگام یاری رهبرش درخواب باشد ،با لگد دشمنش از خواب بیدار می شود.  امام علی............#ولایت_قضا_ندارد............لبیک یا خامنه ای💜              یادمان نرود   ایالات متحده امریکا ۶۸سال پیش دولت مصدق را فروپاشاند....دولتی سکولار که نه  کاری به مذهب داشت نه به لبنان وفلسطین، نه برنامه هسته ای داشت نه برنامه موشکی.......                    
یه خانوم ۴۰ساله عقب نشست یه دفعه وسط راه گفت آخ اوخ رگ سیاتیک پاش گرفت فک کنم

سیاتیک مگه عصب نیست 

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2706