2733
2734
عنوان

از دست خاهرم خ دلخورم

167 بازدید | 12 پست

کرونا گرفت شوهرم هر چی میخاستتتتت می برد میخرید حتی پولشم حساب نکرد

الان شوهرم مریضه ی زنگم نمیزنه بهش

بهش پیام دادم گفتم حداقل ی زنگ بزن حالشو بپرس گفت حوصله حرف زدن ندارم خ ناراحت شدم

فدای سرت 

خدا بهتون سلامتی بدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ببخشیدا بااینکه خواهرت ولی شعورش نشون داده

دفعه دیگه ای هم وجود داره حالا چه شادی چه خدای نکرده مریضی و گرفتاری

دفعه بعد شما هم از خودتون و شوهرتون انقدر مایه نزارید

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
ببخشیدا بااینکه خواهرت ولی شعورش نشون داده دفعه دیگه ای هم وجود داره حالا چه شادی چه خدای نکرده مری ...

هرروز میرفت چن کیلو هویج میخرید کیلویی10میکشیدم میبرد دو هفتع

هرروز میرفت چن کیلو هویج میخرید کیلویی10میکشیدم میبرد دو هفتع

اشکال نداره شما در راه خدا کردید و انسانیت به خرج دادید اونکه معرفت نداره 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏