2737
2734
عنوان

دلم میخواد با مشت بکوبم تو سرم فکرا روانیم کرد🔫😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4259 بازدید | 330 پست
والا ب خدا طرفو دیدم سالن زیبایی داره اصن خودش ایران نیس فقط بیس نفر تو سالنش کار میکنن دهنم باز مون ...

من خیلی درس خوندم خیلی 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

شدید درکت میکنم بنطرم فیزیک حال بهم زن ترین درس هس ی صفحه میخوندم یساعت سر درد میگرفتم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عههه یعنی چی اینطوری پیش بری سال کنکورت خیلی سختت میشه چرا سالای قبل کنکورت وقت نزاری ک بعد پشت کنکو ...

نع انسانیم

من الان دهمم و تازع کم کم دارم روش درس خوندنمو پیدا میکنم

اصن میدونی چیع؟مشکلم اینع چجوری درس بخونم😑😐و دوس ندارم کل روزو درس بخونم..

نمیفهمم خداییش خودمم خودمو درک نمیکنم

عذڒ مېڅٶٳم ڭ تۋ ڍڅٳڷتٵټۆڼ زڹڋڰې مېڭڹم...!!
2728
خب معمولا بعد جمله ناراحت کننده میزارن🤭ولکن بیخیال عصبیت نکنم منم همینجوری گفتم

عزیزی 🖤🖤🖤🖤

سلام منم تجربی ام اما وقتی فهمیدم درساشو نمیفهمم دارم برا کنکور انسانی میخونم. کاملنم کتابای انسانی ...

من انسانی رو دوست ندارم

همه تلاشم رو میکنم ممنون 🖤🖤 ولی نمیدونم این چیه تو مغز من ک تکرار میکنه تو هیچی نمیشی  تلاش ...

اون فکرو جوابشو بده بگو من دارم قشنگ اصولی روی نقاط قوتو ضعفم کار میکنم ک راهم روز ب روز هموار تر بشه پس صددرصد نتیجه میگیرم 

بی عدالتی منظورت چیه 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2738
اون فکرو جوابشو بده بگو من دارم قشنگ اصولی روی نقاط قوتو ضعفم کار میکنم ک راهم روز ب روز هموار تر بش ...

بی پولی اگ منم پول داشتم مث بقیه میرفتم کلاس کنکور الان این وضعم نبود

شدید درکت میکنم بنطرم فیزیک حال بهم زن ترین درس هس ی صفحه میخوندم یساعت سر درد میگرفتم

من پول کلاس کنکور ندارم 

من پول کلاس کنکور ندارم 

منم نداشتم پولشو 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

من با ۲۷ سال سن تازه مبخوام بخونم واس سال بعد، هدفمم دندانه، تو حالا جوونی کلی وقت داری، این روزگار کوفتی راه دیگه ای برام نزاشت، امثال من که پارتی ندارن ولی رویاهای بزرگ دارن باید ریسک کنن ولی ارزش داره خدایی، 

پس زیاد نموندع مطمعنا اینبار موفق میشی😉✌  و اینکع کسی جز خدت نمیتونع بت کمک کنع💪

اون دو سال پشت کنکور بودم خیلیا اینو گفتن ولی نشد

نع انسانیم من الان دهمم و تازع کم کم دارم روش درس خوندنمو پیدا میکنم اصن میدونی چیع؟مشکلم اینع چجو ...

اهان خب کلا خودت روش درس خوندتو پیدا کنی ک خیلی بهتره 

اما ببین در اصل این خوبه ک تو درساتو یادبگیری اول بفهمی دقیقا چی میگه بعد کم کم دقیق شی تو مطالب و متن عکسها و.. اونوقت بری تست بزنی چون تو تستم ی نکات دیگ ای رو یاد میگیری و این نکات و خود کتابو مدام مرور کنی تا توی ذهنت ثبت شن 

مرورتم با تست انجام بدی اینطوری کلی مرور کردی و چندین نوع تست هم دیدی 

بازم بیین خودت نظرت چیه و چطوری میتونی بخونی

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
منم نداشتم پولشو 

بی عدالتی محضه کنکور برای ادمایی مث ما 

من کتاب رو اینقده میزنم تو سرم تا خون بالا بیارم

2706