2733
2739
عنوان

دلم میخواد با مشت بکوبم تو سرم فکرا روانیم کرد🔫😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4262 بازدید | 330 پست

عزیزم میشه خودت رو اذیت نکنی خب نرو دانشگاه چی میشه؟

این همه لیسانسه بیکار داریم 

شما یه حرفهای یاد بگیر اینکه خیلی بهتره

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
بالا چهل هزار 😔 شماهام با زبون بی زبونی میگید من چیزی نمیشم ن کنکور انسانی عمرا

منم اینجوری رتبه م میشد..ولی تو کنکور ریاضی فرق داره..جمعیت کمه..من الان حسابداری میخونم راضی ام..ولی چندسال موندم..کاش از اول میخوندم..بازم میگم دیر نیست..سن عددی بیش نیست..دوست خودم تو کلاس باهم اشنا شدیم  30سالشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ما تو فامیلامون داشتیم ادمایی که معدلشون خیلی پایین بود و دو سه سالم پشت کنکور موندن اما در نه ...

گلم اخه 😔😔😔😔 من میخوام کنکور بدم ولی ولی راه چاره واسه مشکلاتم جز پول نیست

ریاضی و فیزیکم ضعیفه ولی پول کلاس ندارم نمیتوتم تست بزنم از درسنامه هم نمیفهمم

فیلمم چرته

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2731

چرا ایقد ب خودت توهین میکنی دختر خوب  تو مگه نمیکی  من المپیادی بودم  و... حالا خنگ شدی ؟؟؟

ببین تا وقتی اینجوری هستی فکر کنکورو نکن اصلا  اول خوب شو یعد بیا تو کنکور چون کنکور یه روند فرسایشیع 

باید روحیه ی قوی داشته باشی

من دیوانه ام  دیوانه ای ک برای دیوانگی کردن باید اجازه بگیرد☺
من انصراف دادم الان پشیمونم سنم بالا رفته ولی هنوز یه لیسانس ندارم اگه پشت کنکور نمیموندم ومستقیم می ...

منم با این وضع امیدی ب قبولی ندارم😭

اگه دلیل یاد نگرفتنت اینه که به این درسا علاقه نداری چرا خودتو عذاب میدی؟ برو سراغ کاری که دوست داری. هنری چیزی یاد بگیر. همه که نباید برن دانشگاه، خیلی از دانشگاه رفتنا اتلاف وقته

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.
2740
اره کارشون بی ادبی بود .اما هممون باید حواسمون به اعصابمون باشه .دورازجون همه .دورزمونه خیلی بدشده .

من ناراحت بودم الانم اینا عصبیم کرد 

منم شرایطم مثل اسی بود..میخوندم چند سال پشت کنکور بودم..دیدم فایده نداره هی بمونم..اومدم رشته حسابدا ...

من چیکار کنم 😔؟ برا ریاضی و فیزیکک

ریاضی و فیزیک چ کنم ؟😔

تقریباً ی چهل درصدی عع فیزیک و ریاضی وااااقعاااا چیزی ندارهههه اینو دارع کسی بهت میگه ک اولش صفر بوده هااا

ولی اینقدع تکرار کردم تا درست شد میدونم ک توهم میتونی

به یاد ۱۷۶ آرزو    ps752#
2706