2737
2739

خانما من همسرم نظامی هستش تا ۲ ظهر سر کاره

من خودم دانشجو ازشدم و لیسانس مهندسی صنایع دارم یه کار خیییییلی توپ گیرم اومده ماهی ۹ تومن حقوق میدن بهم کارمم تا ساعت ۲ ظهره  ی جوریه که با همسرم باهم میایم خونه...

امروز رسیدم خونه با هنسرم تخم مرغ خوردیم خوابیدیم ساعتای ۵ مادر شوهرم اومده خونمون با توپ پر

شوهرم رفت حمام این شروع کرد از ریحانه خانم یاد بگیر(ریحانه خانم جونش که میشه جاریم ۱۹ سالشه ۱۵ سالگی عقد کرده دیپلم ردیه الانم حاملس و تنها چیزی بلده کار خونه اس و بشدت حسود و عقده ای به حدی یبار ب من گفت حالا مدرک گرفتی کردیش اونجات؟؟؟چیکار کردی باهاش؟ دیگه خودتون تا ته بخونین))

خلاصه میگف ازش یاد بگیر ب شوهرش میرسه ب زندگیش میرسه الانم حامله اس تو چی؟؟از گشنگی مرده بودی که رفتی سر کار؟؟بشین خونه ب شوهرت و خونه زندکیت برس غذای خوب..

من گفتم خب من درس خوندم زحمت کشیدم ک ازش استفاده کنم بتونم برم سر کار

گفت بیخود کردی پس ازدواج کردی😕

بش میگم من از زندگی هایی مث زندگی ریحانه خوشم نمیاد دوست ندارم اون سبک زندکی رو میگه تو پرویی زبون داری جواب منو میدی

من چیکار کنم ماهی دو سه بار میاد این حرفا رو میزنه و میره😔😔خستخ شدم

شوهدم میگه محلش نده ولی با حرفاش روی مغزمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت میاد اول میره سرک بکشه ببینه چی نهار خوردیم چی تو یخچال داریم..

ما وام گرفتیم اپارتمان رو فروختیم خونه همکف خریدیم الان داریم باهم دوتایی قسط میدیم تو خرج زندگیمون موندیم بعد میاد ایتجوری رقتار میکنه با من

2731
2738

واقعا چه افکار پوسیده‌ای دارن بعضیا...😒

با انگیزه و امید بیشتری هم درستو بخون هم شاغل شو تا چشمشون کور بشه

کم نیار تو هم جوابشو بده..

ثابت کن یه زن هم میتونه به بهترین موفقیت ها برسه

ز هشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد دلا دیوانه شو! دیوانگی هم عالمی دارد   
2706