2737
2734

توروخدا راهنماییم کنید بگید حق دارم بترسم یا نه 

تقریبا دو هفته پیش دیدیم از بیرون سرو صدا میاد رفتیم دیدیم پلیسو آمبولانس اینا هست جنازه همسایمونو از خونه میارن بیرون 

همسایمون یه مرد تنهای ۵۰ ساله بود ک زن و بچش از پیشش رفته بودن تنها میموند اتاق منم درست کنار خونه اوناس بعضی وقتا صداشو میشنیدم 

بگذریم ازین 

پزشکی قانونی گفته بود ک این اقا ‌چهار روز هست ک مرده تو خونه 

ولی من دقیقا یک روز قبل اینکه جنازشو پیدا کنن از خونش صدا میشنیدم صدای پا رفت و آمد یا صدای ضعیف حرف زدن 

دو هفتس عصبیم میترسم 

همش میگم اگه ۴ روز بود مرده بود پس من چرا یک روز قبل اینکه جنازشو پیدا کنن صدا میشنیدم 😣

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوووووو😐

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2738

به پلیس باید میگفتی شاید کشتنش یا امدن از خونش چیزی دزدیدن

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
منم جات ترسیدم😐

بخدا همش به خودم دلداری میدم ولی دو هفتس حالم بده

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706