2737
2739
عنوان

ابراز علاقه به همکار خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2331 بازدید | 114 پست
کاملا مودبانه بود. آره ریسک کردم. اون لحظه مغزم کار نمیکرد. کاش نمیکردم. خودش خیلی محافظه کار و است ...

حالا ب همکارتون چرا گفتین ماجرا رو،خودتون دارین بدترش میکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشخصه از بس بنده خدا استرس داشته بجای اینکه واکنش مناسب نشون بده چند ساعت بعدش بلاک کرده...خخ

آره همون موقع نکرده.

گذاشت فرداش بلاک‌ کرد

دلیل بلاک کردنشو نمیفهمم اصلا

ببین یه چی خواهرانه بهت میگم اگه یه مدت دیگه دیدی از بلاک درت اورده تعجب نکن تصمیمای یهویی و سریع مث ...

پرید و رفت. 

بعد چندوقت آشنایی میخواستم از طریق خانواده اقدام کنم

چیزی از حسه نذاشت که بمونه

خخخخخخ چرا آخه شما هم فعلا اضطراب و ترس غلبه کرده بر عقل و احساستون یه مدت بگذره اگه قسمت باشه و ...

دیدم داره میره یه بخش دیگه ممکنه کمتر ببینمش.

خودشم قبلا یه جوری رفتار کرده بود که انگار دو طرفه‌ ست.

مثلا یه بار تا 7غروب شیفت بود. رفت بیرون ،دیدم کلی دور شد. منم اومدم نشستم نگاه کردم دوباره برگشته ، گفتم چرا اومدین دوباره؟ گفت اومدم ببینم چیزی لازم ندارین. گفتم همین؟ گفت آره. گفتم نه ممنون. میرین مواظب خودتون باشین.

اون روز واکسن کرونا زدیم. گفت چرا به ما نمیزنن؟ ما آدم نیستیم؟ ، صداش کردم گفتم خانم فلانی شما فرشته ای. یه خنده خاصی ازش دیدم...

اینا باعث شد به خودم جرات بدم و بهش پیام دادم.

در نهایتم اینجوری شد

2738

مگه جرم کردی که نگرانی.کدوم گزینشی میخواهد بگه چرا بهش پیشنهاد دادی.فقط تنها کارت این باشه دیه به موضوع فکر نکن و با آون خانم هم مشورت نگیر معلومه هوچی هست.قضیه تمام شدس همین.هر وقت موضوع  اومد تو ذهنت از خودت دور کن و بهش فکر نکن

مگه جرم کردی که نگرانی.کدوم گزینشی میخواهد بگه چرا بهش پیشنهاد دادی.فقط تنها کارت این باشه دیه به مو ...

اصلا نمیخوام فکر کنم

ولی نمیتونم نگرانم نباشم. چیز بدیم نگفتم بخدا..

اشکال نداره...‌این حس واسه خودمم پیش اومده ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد یه تصمیمی میگیریم  ک یهویی ...

25 سالشه خانم

بچه گانه ست ولی متاسفانه اخلاقش ، آدم تو این سن این مدلی برخورد میکنه با قضیه؟

میتونست محترمانه بگه من قصدی برای رابطه و ازدواج فعلا ندارم و اهدافی دارم که ترجیح میدم اونا رو دنبال کنم و روش تمرکز کنم.

نه اینکه بیاد بلاک کنه

2706