2737
2734

نه ک ارزوی بد کنم براشوناا فقط حس میکنم خودم هیچ کاری نمیتونم بکنم اخه تو ی سنی هم هستم ک تنها کاری ک میتونم بکنم درس خوندنه😣

سر خورده شدم خیلی کم میرم بیرون کلا احساس میکنم از همه عقبم💔

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای اینکه شاید فکر میکنی اونقدر که لیاقتش رو داری زندگی خوب نداری  منم گاهی وقت ها این حس رو ...

اره ولی کاری ام نمیتونم انجام بدم فعلا😣💔

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
2731
منظورت از اخه تو ی سنی هم هستم ک تنها کاری ک میتونم بکنم درس خوندنه اینه که نوجوانی؟  اگ ...

چه کاری اخه مثلا؟

خیلیها اینجورین

اما ظاهرشون رو حفظ میکنند

باید تلاش کنی

اهداف کوتاه مدت برای خودت تعیین کن

همیشه به بالاتر از خودت نگاه نکن

گاهی ببین کسانی هم هستند که آرزوی شرایط حال تو رو دارند

دلیل حال خوبم باش
2738

حس حسادت نمیزاره آدم هیچ لذتی از زندگی و خوشی های خودش ببره..انگار ادم از درون زجرکش میشه...از چشم بقیه هم میوفته چون نمیتونن حسودیشو تحمل کنن ازش دوری میکنن.....اگه واقعا فکر میکنی این حسو داری تمام تلاشتو بکن توی وجودت از بین ببریش.

حس حسادت نمیزاره آدم هیچ لذتی از زندگی و خوشی های خودش ببره..انگار ادم از درون زجرکش میشه...از چشم ب ...

حسادت نه فقط ناراحت میشم ک خودم نمیتونم کاری انجام بدم

حسرته‌.شایدم کمبوداعتمادبنفس. چندسالته؟

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
حسرته‌.شایدم کمبوداعتمادبنفس. چندسالته؟

19

خوب گلم توسن توموفق ترینادرسشون خوبه . توخودت رونبایدباازخودت بزرگترقیاس کنی . فقط باهمسنای خودت . خوب؟یاهمسن یاکوچکتر‌ . اگربابزرگترازخودت خودتومقایسه کنی فقط اعتمادبنفست خوردمیشه .اعتمادبنفستم ازبین بره ارادت و کم میشه و موفقیت هاتوازبین میبری

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
19

چون سنتون کمه میتونید کارایی کنیدکه هم خودتونو خوشحال کنید هم دیگرانو 

شماخیلی وقت دارین اتفاقاً توسن وسالی هستین که میتونید خیلی کار کنید درس بخونیدوانواع هنر یادبگیرید اینجوری اعتمادبه نفستون بالامیره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706