2737
2739
سلام دوستای عزیزم

ممنون میشم اگه در مورد بیمارستان میلاد اطلاعات یا تجربه ای دارین بهمه بگین و کمکم کنین من دنبال یه دکتر خوب میگردم که تو بیمارستان میلاد هم زایمان رو انجام میده

خیلی خوشحال میشم اگه کمکی کنین یا اگه نظری دارین بدین
خدایا شکرت
گلم بیمارستان میلاد نه هیچوقت توصیه نمیکنم
چون یکی از اشناهای دورمون دوقولو باردار بود که توبیمارستان میلاد زایمان میکنه ودکتر نمییاد ودانشجوها میززن یه رگ شریانی این بنده خدا رو پاره میکنن وبعد میگن رحمش پاره شده رحمو بر مدارن بازم خونریزی تموم نمیشه وخون کل بدنشو میگیره واز دماغ وکوشش خون میریزه وفوت میکنه
***گرم باف*** هر نوع بافتی رو سفارش میگیرم کلوپhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24095 وبلاگhttp://garmbaf.loxblog.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلااااااااااااا و ابدا نرووووووووو میلاد .... زایمانش افتضاحه.. دخترخالم تو بیمارستان میلاد زایمان کرد و حسابی پشیمون بود.
اتفاقا دخترخاله من هم دوقلو داشت ولی بیچاره می گفت پدرمو درآوردن . شب که رفتم بیمارستان ملاقاتش انگار دور از جون از غسالخونه اومده بود بیرون. خیلی حالش بد بود . وای خدا نصیب نکنه. می گفت بچه ها رو به زور کشیدن بیرون . دکتره چشماش چپ بوده نمی دیده داره چیکار می کنه. پرستارای بد اخلاق عوضی. دلمممممم خیلی برای دخترخالم سوخت. به خاطر وضعیت مالی مجبور شد بره میلاد زجر بکشه.
عزیزم زایمان رو جدی بگیر. این همه بیمارستان درست حسابی
یکی دیگه از دوستام هم دو سال پیش رفت میلاد زایمان طبیعی به خدااااا قسم باورتون نمیشه اینقدر پرستارای بخش زایمان طبیعی میلاد این دوست من رو زده بودن و دری وری گفته بودن بهش انگار زن خراب رفته بوده بچه حروم زاده دنیا بیاره. تمام تنش کبود بود . کار به شکایت کشید
2740
ممنون از همه نظرات خوبتون دوستای عزیزم

حالا اگه من به صورت خصوصی برم مطب یکی از دکترای میلاد تا 9 ماه مطب برم بعد برای زایمان با خودش برم میلاد چی؟ که فقط هزینه دستمزدشو بدم؟
اینجوری خوبه به نظرتون؟ ممنون میشم بگید
خدایا شکرت