2737
2734
عنوان

درد در هفته ۳۷ بارداری

1928 بازدید | 11 پست

۳۶ هفته و چند روزم

یک هفته میشه نمیتونم راه برم موقع راه رفتن آنقد رحم ام تیر می‌کشد که حتی نمیتونم راه برم پاه هام سست میشه حتی تمام بدنم داغ میشه فکر میکنم یه چیزی میاد بیرون 

کسی ایم چنین بوده آیا زود تر از تاریخ زایمان کردن 

علت این درد ها بخاطر چیه 

و همچنان ۳ روزه خیلی کم احساس درد پریودی دارم اما منظم نیست خیلی برام سخت میگذره 

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زودم نیس ک  من کلا از این دردا نداشتم

شما هفته چند زایمان کردید

منم میخوام زودتر زایمان کنم‌چون بچه اولم سزارین بودم و این یکی میخوام طبیعی بیارم دکتر هم گفت بهتره خود درد ات شروع شود

2728

عزیزم زود نیست ک از ۳۷ ب بعد هر لحظه ممکنه زایمان کنی حتما حتما برو اورژانس چک کنن نشت کیسه اب نداشته باشی اب دور بچه ات کم شه منم همین هفته بودم بخاطر نشت کیسه اب و اینکه اب دورش کم شده بود زایمان کردم 

شما هفته چند زایمان کردید منم میخوام زودتر زایمان کنم‌چون بچه اولم سزارین بودم و این یکی میخوام طبی ...

۳۸

عزیزم بسلامتی

سزارین شو عالیه ک

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
عزیزم زود نیست ک از ۳۷ ب بعد هر لحظه ممکنه زایمان کنی حتما حتما برو اورژانس چک کنن نشت کیسه اب نداشت ...

۴ روز دیگه سونو دارم باز میرم من ایران نیستم نمیتونم هر وقت برم 

و در هفته ۳۵ رفتم دکتر گفت بخاطر سر بچه تو لگنه فشار بهت میاد مشکلی نیست

2738
۳۸ عزیزم بسلامتی سزارین شو عالیه ک

نه خوش ندارم سزارین سر یه اولم هم طبیعی میخواستم اما خواست خدا سز شدم 

سر این نمیخوام تا آخرین کوشش میکنم‌طبیعی بیارم اگر خواست خدا باشد

برو بیمارستان معاینت کنن مشکلی نداشته باشی  بیخیال نشو این همه سختی کشیدی

در ۳۵ هفته رفتم دکتر گفت چون سر بچه تو لگنه بهت فشار میاد

نه خوش ندارم سزارین سر یه اولم هم طبیعی میخواستم اما خواست خدا سز شدم  سر این نمیخوام تا آخرین ...

انشاالله بسلامتی

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...