2737
2739
عنوان

خخخخ بیاید جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 87 پست

یه بار منم با جاریم بیرون بودم بعدش یه خانومه باهامون حرف میزد یهو دخترم اومد به من گفت مامان زنه هنگ کرد گفت فک کردم بچه جاریتونه شما بهتون نمیاد😂

قیافه جاری😖😖

همیشه میگه تو بیشتر از من سنت میخوره قشنگ ضایع شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نی نی سایتیا وجدانن چرا اینقد پاچه میگیرن 

ول کنید اسی رو 

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

عزیزم فک کنم در مقابل جاریت احساس کمبود میکنی ک از همچین چیزی انقدر خوشحال شدی و ذوق کردی و اومدی تاپیک زدی.. در هر صورت عزیزم ازین بدجنسیت کم کن بضرر خودته این شخصیت منفی... 

2738
یه بار منم با جاریم بیرون بودم بعدش یه خانومه باهامون حرف میزد یهو دخترم اومد به من گفت مامان زنه هن ...

نمیدونی جاری من اگر 5 ساعت پیشش باشی قشنگ عین 5 ساعت از قیافش و خودش تعریف میکنه

همه جاش چون جاریم دائم از خوب موندنش تعریف میکنه

بیبی فیس با خوب موندن خیلی فرق داره 

من ۲۵ سالمه  ۱۶ به زور میخورم اما چروکای ریز دور چشمم کم کم داره نمایان میشه 

باز دوستم سن منه شاید حتی از۲۵ بزرگتر بزنه اما خطوط دور چشمش کمتره 

من اونو میکم خوب موندن خودمو میگم بیبی فیس

فک کنم در مقابل جاریت احساس کمبود میکنی ک از همچین چیزی انقدر خوشحال شدی و ذوق کردی و اومدی تاپیک زد ...

اصلا احساس کمبود ندارم جاریم با رفتاراش باعث میشه همه بهش بخندن شمام قاضی خوبی میشی همه رو میبری پای دار

عزیزم فکر کن ماسک شورته به هر کسی میرسی لازم نیست بکشی پایین  اینو گفتم که هر موقع خواستی ماس ...

این چه سمی بود  

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2706