2733
2739

🤣🤣🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

که راحت بتونن همه رو جریمه کنن😏

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معنی این یعنی چی لطفا ᴅᴏᴇs ʜᴇ ɴᴏᴛ ᴋɴᴏᴡ ᴛʜᴀᴛ ᴀʟʟᴀʜ sᴇᴇs﹙ᴀʟ﹣ᴀʟᴀϙ₁₄﹚

آیا اون نمیدونه ک خدا میبینه؟! 

فک کنم ی همچین چیزی

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
2738
فدات گلم الحق باسوادی😘😘😘

خدا نکنه جیگر😘😘

مرسی مهربون لطف داری🤭💙👩‍❤️‍👩

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق....