2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين به چه صورته؟ من تو همين ني ني سايت خوندم يكي خيلي تعريف كرد

از روز ۱۰۰ تا شروع میشه و هر روز صد تا صدتا اضافه میشه تا چهل روز ب این صورته، مثلا امروز اولین روز شروعت باشه صدتا میگی ، فردا دویستا این ذکرو میگی ، پس فردا سیصد تا تا روز چهلم این عدد به چهار هزار تا باید برسه..‌.‌ معمولا روز شروع این چله یک شنبس و  تایم تمام شدن این جله پنج شنبس ک زمانیکه تمام شد هم بهتره یه خرما خیرات کنی. 

حواست باشه تعداد عددائه هر روزو درست بگی و نمازت نباید قضا بشه تو این چهل روز وگرنه چله باطله ،بهتره تا قبل از غروب افتاب ذکر اونروزو تموم کنی .

ذکر کامل این چله هم اینه   " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم"

جانم بفرمایید

جانتون سلامت من خودمم قبلا چله حدیث کسا گرفتم ولی یسوالی برام هست و اینه که حدیث کسا دعا نیس و تعریف همون حدیث پنج تن ال عبا هست..چرا براش چله گرفته بشه و حاجت روایی داره اخه حالت دعا نیس 

خیلی وقته برام سوال شده

یک صلوات لطفا برای حاجت قلبیم
2731
جانتون سلامت من خودمم قبلا چله حدیث کسا گرفتم ولی یسوالی برام هست و اینه که حدیث کسا دعا نیس و تعریف ...

این حدیث توی ادعیه وجود داره پس بعنوان دعا محسوب میشه و این که اگر به فراز های آخر دعا توجه کنید دقیقا اشاره به رفع هم و غم و برآورده شدن حاجت شخص،داره

برخی دعاها تجربه های شخصی محسوب میشن 

که این دعا از اون دست تجربه های ست که واقعا هم آرامبخش بوده و هم حاجت دهنده (خصوصا با جمع خونده بشه)

2738