2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

133 بار ذکر توسل به حضرت عباس

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین علیه‌السلام اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه‌السلام

حاجتتون روا 💕 التماس دعا

با زندگی نساز،زندگی رو بساز.

🌻 ختم استغفار بسیار مجرب و تجربه وسفارش بسیار شده است🌻

👌این ختم مجرب ۳۰ هزار مرتبه ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه را میتوانید در طول دو ماه انجام دهید

👌اگر چه سفارش شده عدد((  ۱۰۰۱ )) مرتبه که عدد اکمل است  را در هر روز بگوئید  ان شاءالله صحیح انجام گیرد اجابت و بر آورده شدن حوائج قطعی خواهد بود

👌 یک استغفار گناهان را چون برگ درختان در پاییز از بین میبرد وموجب پاکی از گناهان میشود

👌این ذکر حتما با وضو وبهتر است روبه قبله باکسی در هنگام ذکر استغفار سخن نگوئید

👌کسانی که عذر شرعی دارند ونمیتوانند نماز بخوانند وضو بگیرند ودر سجاده این ذکر ادامه داده

👈آن چیزی که مهم است در این ختم مجرب  مواظبت که گرفتار گناه نشوید

🌷تصویر مبارک استاد شهید منا حضرت آیه الله مویدی قمی (ره) برای شادی روح ایشان وهمه شهداء به ویژه حاج قاسم سلیمانی واموات عزیزان در این کانال حمد وپنج صلوات هدیه نمایید

🌻در کانال رد پایی از امام زمان عجج همراه و در ثواب نشر احادیث سهیم شوید 🌻

@radepayiazemam

عمرمان گذشت تا باورمان شد،آنچه باد برد،عمرِ ما بود‌، نه برگ های پاییزی  

🌻ختم صد هزار صلوات محال را ممکن میکند🌻

از مرحوم آیت الله کشمیری (ره)

✍در بعض از کتب اذکار و ختوم ، ختم صد هزار صلوات به عنوان یکی از ختوم مجرب آمده است.

👌و مرحوم آیت الله کشمیری ره نقل از آیت الله سیدعلی آقا قاضی فرمودند

🍂«این ختم تخلف ندارد و امر محال را ممکن می کند و محال است که حاجت روا نشود» و طریقه این ختم چنین است که:↡↡

👌با این نیت نذر کند که خدایا نذر می کنم و بر ذمّه من است که طی دو ماه قمری صد هزار صلوات بفرستم و به پیامبر(ص) هدیه نمایم تا فلان حاجت من برآورده شود.

👌 پس به نذر خود وفا کند و هر روز مقداری صلوات(مثلا روزی حدود هزار و هفتصد صلوات) بفرستد به طوری که مجموع صلوات ها در دو ماه قمری ، صد هزار شود و باید به چند نکته توجه شود:

1⃣ هنگام ختم صلوات با وضو و روبه قبله باشد

2⃣ هنگام ذکر صلوات راه نرود و با کسی سخن نگوید

3⃣  روزانه کمتر از 1000 نفرستد اگر بتوانید یکصد هزار صلوات را در ماه رمضان به پایان برسانید اکمل خواهد بود

4⃣  نباید حتی یک روز ترک شود و از صبح تا غروب وقت دارد صلوات ها را بفرستد

👌ولی اگر بعد از نماز صبح ،صلوات ها را بفرستد بهتر و حصول نتیجه قطعی تر است.و معظم له این ختم را مکرّر تجربه نموده اند

📕در کتاب مجربات الامامیه حکایاتی از مجربات این ختم نقل نموده که قابل توجه است از جمله به نقل از مرحوم آیت الله سیدعلی میبدی می گوید:آرزو داشتم به زیارت عتبات بروم نذر کردم صد هزار صلوات بر محمد و آل محمد (ص) بفرستم و به رسول خدا(ص) هدیه کنم.بعد از پایان ختم صلوات حاجت روا شدم و به زیارت ائمه علیهم السلام مشرف شدم و بعد به طوس رفتم و قبل از اتمام عمل به وطن خود بازگشتم مجددا مشغول صلوات شدم و بحمد الله به مراد رسیدم و بعد از تحصیلات به شهر خود مراجعت نمودم و در آن جا[کرمانشاه] گرفتار والی ظالمی شدم که مرا اذیت می کرد و سینه ام تنگ شد پس نذر کردم که صدهزار صلوات بفرستم که عزل شود پس تعجیل نمودم و در مدت چهل روز ختم را انجام دادم پس عزل شد و هرگز نصب نشد و به عده ای این عمل را آموختم پس انجام دادند و به حاجات خود رسیدند.

👌این ختم مهمه  را از امشب که اول ماه مبارک رمضان است نیت کنید و حد اقل به ده نفر از دوستان واقوام خود ارسال کنید تا ان شاءالله همه در این ماه مهمانی خداوند حاجت روا شویم

🌻با لینک کانال رد پایی از امام زمان عجج نشر دهید 🌻

عمرمان گذشت تا باورمان شد،آنچه باد برد،عمرِ ما بود‌، نه برگ های پاییزی  

یستشیر من دارم میخونم از دیشب تاحالا یاسین هم از نیمه شعبان شروع کردم اگه جمعه پریود نشم حامله باشم یعنی حلجت گرفتم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2706