2737
2739
عنوان

میزارید شوهرتون تنها بره خونه خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 41 پست

خودتوبزار جاش...اگه شوهرت خیلی شدید باخانوادت دعواکنه و توهم دهن بین باشی و اون نزاره بری چیکارمیکنی میگی چشم؟هرچی باشه خونوادشه و موظفه بهشون سر بزنه

تازمانی که رسیدن به طُ امکان دارد...زندگی دردقشنگیست که جریان دارد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلع در هر صورت خانوادشه با رفتنش مشکل ندارم ولی ی طوری روش کار میکنم حرفاشون تاثیری نذاره 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

اینجور که شرایط خانوادشو گفتین نه😐

ولی خودم راحت به همسرم اجازه میدم تو هفته شیش روزش میره بهشون سر میزنه من دو هفته ای یه بار همراهیش میکنم😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2728

بله میره 

من هیچ وقت کاری به رفت و آمدش با خانواده اش ندارم 

گلم کسی که با حرف خانواده اش پر بشه با تلفن زدنم میتونن راحت به هدفشون برسن 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2740

عزیزم مگه شوهرت بچه شماست که اجازه بدی کجا بره و کجا نره؟؟؟

اونم خونه پدرمادرش!!!

نه بنظر من هیچ مرد و هیچ زنی حق نداره که بخواد جلوی همسرش رو بگیره که کجا بره و کجا نره اونم خونه پدرمادرش !!

اون دیگه مشکل همسر خودته که دهن بینه!!!!

و شما هم بنظرم تا به چشم خودت ندیدی و با گوش خودت نشنیدی که پرش میکنن قضاوت نکنی بهتره ،،،

نزاری بره به مرور ازت زده میشه 

اگه بره هم پرش میکنند

بهتر اینکه کلا نرم نرم بهاشون رابطه پیدا کنی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

میزارم بره ولی وااااااااای بحالش اگه رفتارش عوض شه🪓

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

شوهرمن بدون من عمرانمیرع

دهن بین هم اصلا نیس من بگم بریم میگه بریم میگم تا یکسال هم نریم میگه نریم

تواول شوهرتو باسیاست بکش سمت خودت  خوش خود به خود به حرفت گوش میده

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

اره نمیشه که شوهرتون نره ولی شما باید باهاشون جوری رفتار کنین که ایشون دهن بین نباشن مثلا بهشون بگین اگه خانوادت حرفی زدن بگو من مردم این حرفای زنا به من مربوط نمیشه وجلو خانواده شون طرف شما رو بگیرن 

2706