2733
2739
عنوان

میزارید شوهرتون تنها بره خونه خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر در قهر شما  خانواده اش هم مقصر باشه اغلب مردها خانواده شون را به همسرشون ترجیح میدن و دست نمیکشن از پدر و مادر و خواهر و برادر به ویژه والدین. قدرت خون را دست کم نگیر‌.البته انشااله بچه دار بشی بهتر متوجه میشی.

بخواد بره میره حتما که نمیاد به شما بگه الانم نزارید بره یواشی میره 

منم یه مدت همین حسو داشتم ولی دیدم فایده نداره و فقط دارم خودمو عذاب میدم دیگه تو رفتن و اومدنش پیش خونوادش دخالتی نکردم هر چند میدونم پشت سرم یه عالمه حرف میزنن ولی اعصابمو دیگه نمیزارم رو این چیزا روانی کننده هست واقعا 

2738
این‌شوهرارو خدایی از کجا پیدا میکنید ؟؟؟

😁😁😁حالا فامیل نزدیکیم 

آخه خب باید تو ذات مرد باشه که اول زن و بچش بعد بقیه 

من بعصی وقت ها خودم اصرار میکنم بریم خونه مامانت

وگرنه اون میگه ولشون کن بابا میریم اونجا یوقت ناراحتت میکنن بیا سه تایی عشق کنیم عذا ازبیرون بخرم بخوریم خوراکی بخوریم باهم حرف بزنیم 😁من میگم بچم بره بابچه هاشون بازی کنه گناه داره 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
چجوری میشه بگین ؟

نمیدونم عزیزم قلق هر فردی فرق داره من خودم وقتی ک مثلا گیر ندم بگم نباید بری راحتش بزارم بیشتر نزدیکم میشه 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم