2737
2734
عنوان

دعای جمعی جهت بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 15140 بازدید | 1676 پست
عزیزم میشه من نفر 21 باشم😢

عزیزم من به ترتیبی ک بچه ها اعلام آمادگی‌کردن نوبت زدم..و الان ده نفری اسامی رو برداشتن تغییر بدم بقیه ممکنه متوجه تغییر نشن..اگه زودتر میگفتی قبل از اینکه توی گروه لیستو بذارم نفر ۲۱ میذاشتمت

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزم من به ترتیبی ک بچه ها اعلام آمادگی‌کردن نوبت زدم..و الان ده نفری اسامی رو برداشتن تغییر بدم بق ...

از نفر 21 اجازه بگیرم ایا 😄

اون روز تولدمه اخه

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نفر 21 اجازه بگیرم ایا 😄 اون روز تولدمه اخه

🤦‍♀️🤦‍♀️😂خودتون باهم کنار بیاین پس🤭😂

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
سلام عزیزان من دیروز ۴ روز مونده بود به موعد بی بی چکم مثبت شد بعد از دوماه اقدام برای من خدا معجزه ...

وای خوش بحالت عزیزم 😍

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
۱_bibijooon 2_golfam54 3_ستاره shab 4_آتریسا 5_saadaat 6_976hastiiiiii 7_somayeh1992 8_باجی۱۹ ...

@maryam_ali    

سلام عزیزم میشه جامون تو لیست عوض بشه من 21 باشم شما نفر 33 

اگر نه که اشکالی نداره 

@دلبرمومشکی2    

سلام عزیزم..بیا لطفا دوتاپست نسبتا طولانی 😄صفحه نه رو بخون لیست اسامی رو هم بردار.. از فردا شروع میکنیم به حول و قوه الهی

@دلبرمومشکی2     سلام عزیزم..بیا لطفا دوتاپست نسبتا طولانی 😄صفحه نه رو بخون لیست اسامی ...

سلام گلم 😍😘چشم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2740
۱_bibijooon 2_golfam54 3_ستاره shab 4_آتریسا 5_saadaat 6_976hastiiiiii 7_somayeh1992 8_باجی۱۹ ...

حالا ی سوال، ختمش چطوره؟

میشه کامل توضیح بدی؟

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
حالا ی سوال، ختمش چطوره؟ میشه کامل توضیح بدی؟

صفحه ی اولو بخون دخترم😄

صفحه ی اولو بخون دخترم😄

آها فهمیدم حتما❤️

مرسی مدیر محترم هرروز خودتون یاداوری میکنین که نوبت کی هست؟

خدایا شکرت که یه معجزه خیلی بزرگ در حد و اندازه خدایی خودت میندازی وسط زندگی من....،خدایا شکرت که حال و هوای آینده قشنگی که برام در نظر گرفتی و از همین حالا میتونم حس کنم...،خدایا سپاسگذارم که به من ایمان دادی که هر آنچه بخواهم ،میشود....خدایا بابت نی نی که قراره آینده بهم بدی خیلی شکر گذارم
عزیزان لطفا پست ریپلای شده و پست بعدش رو بخونین و لیست اسامی رو بردارین... فردا چهارشنبه اولین روز خ ...

مامانی منو صدا زدی اما ابی نشده.فک کنم سایتم دیووونه شده😅

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
@maryam_ali     سلام عز یزم میشه جامون تو لیست عوض بشه من 21 باشم شما نفر 33  اگر ...

اشکالی نداره عزیزم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2706