2733
2739
عنوان

درب یو پی وی سی مون سووووخت😵😵😵😵😥😧😧😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 47 پست
نه درب اشپزخونه رو میگم...رو به حیاط...درب دوجداره یوپی وی سی

اگه بتونی عکس بذاری بهتر می شه نظر داد ...شاید شوهر کسی اینجا تو این کار باشه

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
نه عزیزم حق نداره ناراحت بشه ما هم همش درگیریم کار رو درست انجام نمیدن بعد طلبکلر هم هستن پس رضایت م ...

شماهم دارین خونه میسازین به سلامتی؟

والا اگه درب رو باز میکرد یا حداقل میگفت به ما یه روزنامه میزدیم روش اینطوری نمیشد..خیلی بی هوا و بی مراعات، فقط کار خودشو کرده و به هیچی توجه نکرده..خداییش به همون یدونه درب دو سه ملیون هزینه کرده بودیم

میگن رنگ ماشین هم میشه بزنید ولی فک کنم اونجوری دربمون رنگش و براقیتش با بقیه درو پنجره ها فرق کنه و تک بیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴۰۰ تومن هزینه یه ماه خورد و خوراک منه..شاید خندت بگیره ولی هرچی داریم و نداریم خرج شده به چیزای ریز ...

میدونم عزیزم ماهم خونه نیمه ساز داریم خرد خرد جمع میکنیم یجاییش رو درست میکنیم تقریبا یکسال ونیمه کامل نشده تازه رسیدیم ب خرید سرامیک کف خونه.نسبت به قیمت در گفتم که پول کمی هست.یه عکس ازش بفرست شب از شوهرم بپرسم شاید پیشنهادی داشته باشه کم هزینع.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ی عکس بذار اسی تا بهت بگیم (کلی کارشناس نشسته ها😎😎😎)

الان ازش عکس ندارم مگه اینکه عصر شوهرم بیاد خونه بریم سر ساختمون عکس بگیرم بزارم...لایکتون هم میکنم بیایین ببینین بگین چه خاکی به سرم کنم حالا😭 

2728
شماهم دارین خونه میسازین به سلامتی؟ والا اگه درب رو باز میکرد یا حداقل میگفت به ما یه روزنامه میزدی ...

در شرف ساخت هستیم ولی همینجوری خورد خورد کار انحام میدیم مدام حرص میخوریم از این همه اذیت کردن حالا راهی نیست نمیشه که پنجره رو کلا عوض کرد یه کاری کن از این حالت زشت در بیاد پرره هم جلوی پنحره میاد دیگه کمتر تو چشم هستش 

ما هم از این درها داریم و دقیقا برای ما هم سوخت بعد از مدتی زردیش رفت ولی یه کم حالت له شدگی موند ...

خود به خود زردیش رفت؟؟ چیشده بود سوخته بود؟

بعد اینکه اگه من میگم جنسشو به خاطر اینه که معلوم بشه دقیقا و با چوبی و فلزی اشتباه نشه که اگه کسی تجربه مشابه داشت یا تو کارساخت اینجور درب ها بود راهکار بده

2738
نه بابا بنده خدا گچ کار نذاشت یه لکه ی گچ بیفته روشون...حالا بعدشم که سفید کار بیاد قراره پلاستیک بز ...

درو باز هم ميكرد باز لولاي در و انتهاش ميسوخت.

من خودم خونه بازسازي كردم 

وقتي ترتيب كارو درست انجام ندي ازين اتفاقا ميفته

ديگه اينكه پولشو بدين يا ندين به دل خودته

يكوقت هست در طوري سوخته كه قايل استفاده نيست 

يكوقت چندتا لكه ميره زير پرده و اصلا مشخص نميشه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
در شرف ساخت هستیم ولی همینجوری خورد خورد کار انحام میدیم مدام حرص میخوریم از این همه اذیت کردن حالا ...

پنجره نیس دره...قصد داشتم اصلا پرده نزنم جلو این در چون به طرف حیاط پشتیه...ولی خوب کلا پرده هم بره کنار خیلی ضایع میشه🙁

درو باز هم ميكرد باز لولاي در و انتهاش ميسوخت. من خودم خونه بازسازي كردم  وقتي ترتيب كارو درس ...

نه اونجوری نسوخته که نشه استفاده کرد فقط رنگش عوض شده که اگه باز میکرد قسمت لولاها و لای در زرد میشد که بستنی میموند لای در و اصلا مهم نبود جون دیده نمیشد و تو چشم نمیزد...تقریبا مساحتی به اندازه  یک متر در ۱۵ سانت زرررد زرد شده..خیلی تو چشه

نمیدونم حق با کیه

ولی مامان بابای من همچین موقع هایی پول طرفو میدن دلشون نمیاد خسارت بگیرن

حتی شده خیاط یه پارچه خیلی گرون مامانمو گند زد طوری که اصلا نپوشید مامانم بخشید لباسو ولی خسارت نگرفت

یا بابام کت شلوار گرونشو داد خشکشویی جر دادن کتشو😐

کت شلوارش نو نو بود تازه گرفته بود اصلا خسارت نگرفت

نمیدونم حق با کیه ولی مامان بابای من همچین موقع هایی پول طرفو میدن دلشون نمیاد خسارت بگیرن حتی شده ...

ما باید یه چیزی هم بزاریم رو اون پول تا خسارتش جبران بشه ولی طرف بدون هیچ شرمندگی ، زنگ زده میگه به من ارتباطی نداره پول منو باید بدید..ادم از این حرصش میگیره...

ما باید یه چیزی هم بزاریم رو اون پول تا خسارتش جبران بشه ولی طرف بدون هیچ شرمندگی ، زنگ زده میگه به ...

اره قبول دارم

برو فروشگاه یو پی وی سی سوال بپرس چیکارش کنید بهتره چقدر خسارتش میشه

2706