2733
2739
عنوان

میخوام دوماهه

161 بازدید | 17 پست

میخوام تو دوماه ۸ کیلو کم کنم

تنها کاری ام که میخوام کنم اینه که کم بخورم

تنقلاتو خیلی کم کنم 

پیاده روی کنم روزی ۱ ساعت

۱۰ دقیقه بدوام

آیا کم میشه ؟

کسی تا الان ناهار حذف کرده لاغر شده باشه؟

تحربه هاتونو بگین

ورزش سنگین نمیتونم انجام بدم همون پیاده رویو فقط میتونم

هَر جا ما رو دیدی زیارت قَبول...♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تنقلات ینی چی؟ مثلا بادوم یا گردو( کلا اجیل) خیلی خوبه برای بدن میان وعده 

حذف این مدل تنقلات باعث میشه گرسنتون بشه وعده ها رو زیاد بخوریدبعد  با یک وعده کلی کالری وارد بدنتون بشه 

تعداد وعده ها رو زیاد کنید اما مقدارشو کمتر 

سالم بخورین نه اینکه حذف کنید کربوهیدارت و چربی رو کمتر کنید بقیه مواد غذایی رو کم نکنید تو این دوره کرونا 

با ورزش و تغذیه مناسب قطعا نتیجه میگیرید

چکار میکردی یکم توصیح میدی

صبحانه + یک وعده غذا (البته کم) که عصر می خوردم.

در ضمن اصلا هم ورزش نمیکردم حتی پیاده روی

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
صبحانه + یک وعده غذا (البته کم) که عصر می خوردم. در ضمن اصلا هم ورزش نمیکردم حتی پیاده روی

فقط صبحانه با ی وعده غذا تو کل روز؟

میوه و اینا چی؟

صبحانه مثلا چی؟ چه اندازه نون و برنج میخوردی؟

من صبحا یه قاشق ارده سکری با دو کف سنگک گاهی ام دو کف تافتون جو میخورم خیلیه؟ یا اوکیه

هَر جا ما رو دیدی زیارت قَبول...♥♥♥♥♥♥♥♥♥
فقط صبحانه با ی وعده غذا تو کل روز؟ میوه و اینا چی؟ صبحانه مثلا چی؟ چه اندازه نون و برنج میخوردی؟ ...

صبحانه هر روز نون سنگگ به اندازه دو تا کف دست + کمی خامه یا کمی کره + کمی مربا یا کمی حلواشکری

یا دو کف دست نون سنگگ + پنیر + گردو

هر دو روز صبحانه ای که بالا گفتم + شیر

هر سه روز یه دونه تخم مرغ آب پز یا عسلی هم با صبحانه بالا که گفتم می خوردم.

اصلا شیرینی نمی خوردم.

بین روز میوه می خوردم.

حتما قبل از غذایی که گفتم یک بشقاب سالاد فصل البته بدون سس می خوردم تا معدم رو بگیره غذا کم بخورم.

غذا اوایل حدود 10 قاشق برنج + هر خورشتی که داشتیم ولی به مرور برنج رو به 5 قاشق رسوندم.

هر روزی که وزن کم نمیکردم چند لیوان آب می خوردم.

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
الان چیکار میکنی بازم ادامه میدی؟؟؟

نه الان دیگه به وزن دلخواهم رسیدم. در واقع هر از چند گاهی شیرینی هم می خورم و غذام هنوز یک وعده هست ولی حجم غذام رو بیشتر کردم ولی وزنم بالا نمیره و ثابت شده.

2706