2737
2739

ولی کاش تو زندگی یک گزینه وجود داشت به اسم استعفا از مادر بودن. استعفا از همسر بودن. استعفا دادن از متاهل بودن.

خیلی خسته شدم.

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

خانمهایی که ۴۰ سالتون شده‌. چند ساله ازدواج کردید و چند تا بچه دارید؟

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من خودم ۲۰ ساله هزدواج کردم. ۳ تا بچهدارم. ولی به معنی واقعی هیچی ازم نمونده.

حق داری گاهی وقتا آدم خسته میشه دوست داره ی چندروز بدون دردسر و مسوولیت باشه

من از۱۲سالگی مسوولیت روی دوشم بوده بعضی روزا دوست دارم واسه خودم باشم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2738
کاااملاااا موافقم و از ته وجودم درکت میکنم

یک موقع هایی اینقدر دلم برای خود واقعیم تنگ میشه

من وقتی ۴۰ سالم بشه ۲۳ ساله که ازدواج کردم

یه پسر ۲۱ ساله و یه دختر ۱۶ساله خواهم داشت انشالله🙃

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
۳۵سالمه دوازده ساله ازدواج کردم یه پسر دارم که امسال ۵ساله میشه

خدا حفظش کنه عزیزم

حق داری گاهی وقتا آدم خسته میشه دوست داره ی چندروز بدون دردسر و مسوولیت باشه من از۱۲سالگی مسوولیت ر ...

دقیقا. تمام تن و وجودم شده استرس

دلم میخواد یک روز صبح که بلند میشم بدونم امروز رو فقط خودم هستم و خودم

2706