2737
2739
عنوان

خانواده شوهر

362 بازدید | 19 پست

من قبلا با شوهرم دوست بودم الان ازدواج کردم باهاش مادرشوهرم میگه تو میگفتی به پسرم که به پدر و مادرت بگو بیان خواستگاریم ☹️

من اصلا و ابدا التماسش نکردم حتی اولش دوسش نداشتم اونقدر پاپیچ شد که دوست شدم 

به شوهرم میگم چرا اینجوری میگه 

میگه تیکه ننداخته بهت اون 

سوگند به نامت که تو آرام منی 💍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذار بگه گلم . حیف تو نیست وقتت رو و احوال و افکارتو بخاطر حرف اوک خراب کنی ؟ 

من چندین سال حرف شنیدم اما الان اصلا برام مهم نیست بخند و زندگی کن بذار ببینن که خوشبختی

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

تنها این نیست گاهی هم میگه تو التماس کردی اومدی 

به شوهرمم چیزی میگم میگه تو اشتباه برداشت میکنی 

منظوری نداره 

اما اگه من یه حرفی بزنم دیگه خر بیار و باقالی بار کن 

شوهرم  شوهرم طرف اوناست همیشه اما میگه من تورو بیشتر از همه دوس دارم 

2738

واااا ب شوهرت بگو تورو قانع نکنه بگو اگر واقعا عاشقته و دوست داره بره جلو خانوادش و بگه ک اونم دوستت داره و اونا حق ندارن راجب دوستی شما دونفر یا هرچیز دیگه ای تو زندگیتون دخالت کنن والا الان همه با هم دوستن بعد ازدواج میکنن بگو باز خوبه ما دوست بودیم اگر من زنت نمیشدم باید دوست دختر یکی دیگه رو میگرفتی ... والا بخدا😐

واااا ب شوهرت بگو تورو قانع نکنه بگو اگر واقعا عاشقته و دوست داره بره جلو خانوادش و بگه ک اونم دوستت ...

شوهرم طرف اوناست 

ولی منم خسته شدم از این تیکه انداختن ها 

دیگه نمیکشم میخوام طلاق بگیرم 

یک ساله کارشون شده تیکه انداختن و زندگی خراب کردن 

بابا چرا اینقپر اعصاب خودت رو برا چرندیات یه ادم خراب میکنی 

بیخیال عشق کن زندگی کن به ارامش خودت فکر کن مگه مهم کی از کی خواستگاری کرده ؟؟؟؟

بعدم تا زمانی که از این موضوع ناراحت میشی این بیان میکنه بزن به بیخیالی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
چقد بی تربیتو وقیحی توووو

مثل خودت 😁 

اوني وقيحه كه به دختر مردم اين حرفو ميزنه 

كسي حق نداره به دختر مردم كه گرفته آورده اين حرف رو بزنه

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
شوهرم طرف اوناست  ولی منم خسته شدم از این تیکه انداختن ها  دیگه نمیکشم میخوام طلاق بگیرم ...

آفرین برو بگو خسته شدم میخوام جدا شدم اینو بگی آدم میشه بخدا بعدازطلاق ک مرگ نیست نشون بده از پس خودتو زندگیت برمیای بعدم بگو من خسته شدم یا ب خانوادت بگو ب من تیکه نندازن یا منم میرم توام برو هرکی مامانت جونت میگه بگیر خوشبخت بشی خودش میترسه وقتی ببینه تو جدی هستی منم خیلی اذیت میشدم اولا یبار کارد ب استخوانم رسید گفتم فقط طلاق همه خانوادشم کشیدم وسط گفتم نمیخوامش بعد دیگه آدم شد خودش راه اومد با زندگی من اصلا زیاده خواه نیستماااا خیلی ام بسازم بخدا ولی تحمل حرف شنیدن ندارم همین ک اخلاق بد و بی پولی و روستا نشینی و تحمل میکنم با وجود داشتن خونه توی شهر باید از خداشونم باشه هی اذیت نکنن

2706