2733
2734
عنوان

ب نظرتون بااین شزایطم کسی بامن ازدواج میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5596 بازدید | 169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خونه و حقوق دارم

حواست باشه به خاطر خونه نخوان بات ازدواج کنند راستش تو جامعه ی ما مردی که بیاد هم برای تو شوهر بشه هم برای بچه هات پدر بشه پیدا نمیشه مگه اینکه خودش بچه داشته باشه اون موقع مجبوره با بچه های تو خوب رفتار کنه 

نه بابا چند تا زن سراغ دارم همسرشون فوت شده خونه بزرگ و ماشین گرون قیمت و ... تا الانم کسی نبوده حتی ...

شاید سنشون بالا بوده 

ولی دور و بر ما که اینطوره مخصوصا اگه خانم خوشگل و درآمد داشته باشه خونه که پیشکش

2728
چرا ؟  

شاید من خیلی منفی گرام ولی دوره جون مردی گذشته همین امروز تو صفحه ی حوادث خوندم که یه ناپدری به دختر ۱۶ ساله ی زنش تجاوز کرده بود متاسفانه این اتفاق واسه دوست نزدیک خودمم اوفتاده ناپدریش بهش تعرض و تجاوز کرده بود 

هیچ رنج و مصیبتی به شما نرسد مگر به فرمان خدا و هرکه به خدا ایمان ارد خداوند دلش را به مقام عالی رضا و تسلیم هدایت کند...❤.../ میشه لطفا با دل مهربونت واسه مشکلاتم یه صلوات بفرستی اخه میگن دعای بقیه در حق ادم مستجاب میشه🌻🌈 عضو اکیپ علمی🌌💜... مدافع حجابم اگه تو این موضوع تونستی با عقلت بحث کنی خوشحال میشم تبادل نظر کنیم ولی اگه داری با تعصبات و عقده های درونیت نظر میدی متاسفم من فقط زبون ادما رو میفهمم...🌵💛 تعصب بدون تفکر میشه داعش میشه وهابیت میشه فروختن بهشت به ازای پول حواسمون باشه عقایدمون باهم فرق داره ولی قلبی که تو سینه ی هممون میزنه یکیه...🦋💙
من باهات ازدواج میکنم اگه بخای

میتونم چند تا زن بهت معرفی کنم خونه بزرگ ماشین گرون قیمت دارن. واقعا هم خوشگلن(کسیکه من بگم خوشگله بدون واقعا هست)اگه اینقد بی تاب مال مفت و اموال بقیه هستی اونا برات خوبن

نزد امام صادق علیه السلام رفتم و گفتم در خراسان همه منتظرند تا قیام کنید و به شما بپیوندند.چرا نشسته اید و هیچ کاری نمیکنید؟ امام به هارون مکی فرمود تنور را روشن کن. وقتی تنور خوب داغ شد به من گفت ای فلانی: داخل تنور شو. من ترسیدم و گفتم ای فرزند رسول خدا مرا به اتش مجازات نکن و از من درگذر. فرمود: از تو درگذشتم. آنگاه امام به هارون مکی فرمود داخل تنور شو.هارون رفت و داخل تنور نشست. امام مشغول صحبت شد و ما با تعجب نگاه میکردیم که چه بر سر هارون خواهد آمد. لحظاتی بعد امام  به او گفت میتوانی بروی و به اموراتت برسی.هارون بلند شد و بدون اینکه اسیبی دیده باشد خداحافظی کرد. امام از من پرسید در خراسان چند نفر مثل این سراغ داری؟ گفتم حتی یک نفر هم نیست. امام بلند شد و در حالیکه ما را ترک میکرد با صدایی آرام فرمود: ما زمانى که پنج نفر یاور مانند این (هارون مکی) نداشته باشیم قیام نخواهیم کرد، ما به زمان مناسب آگاهتریم.
2738

عزیزم قطعا میتونی ازدواج خوبی داشته باشی

ولی باید خیلی مراقب باشی چونکه حقوق و خونه ای که داری خیلی ها رو وسوسه میکنه. به نظر من به کسی نگو اینا رو داری

و اینکه اگه کسی اومد جلو دوران آشنایی رو طولانی کن

خصوصا اگه بچه هات دخترن سعی کن آدم باخدایی رو انتخاب کنی. متاسفانه موضوع تجاوز ناپدری مطرح میشه در چنین شرایطی. به این خاطر میگم. 

ترجیحا با کسی که خودشم بچه داره ازدواج کنی بهتره

این موارد رو رعایت کن حتما ازدواج خوبی خواهی داشت

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
ببخشید من به جای اسی جواب دادم،آیا نیاز عاطفی و جنسی چیز کمیه؟؟ طفلی ۲۴ سالشه همش

میدونی  چون من دوتا بچه دارم پرسیدم خدا نصیب نکنه ولی واقعا نمیدونم بعد مرد چی در انتظاره

مخصوصا وقتی که دعوا میکنیم و میخام سر به تنش نباشه برا پرسیدم 

2706