2733
2739
عنوان

تا حالا شده شوهرتون رابطه از طرف شما رو رد کنه؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 22902 بازدید | 204 پست
بیدارش کن بفهمه خواستت برات مهمه مگ خودش باشه بیدارت نمیکنه

ن بیدارم نمیکنه اگه خوابم برده باشه .بعدشم آدمی ک خوابه  و بیدارش میکنی ازش نباید انتظار کولاک کردن داشته باشی 😂😂

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سپاس از ریپلای شما  مانا باشید دوست

😘😘😘

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2728
ن بیدارم نمیکنه اگه خوابم برده باشه .بعدشم آدمی ک خوابه  و بیدارش میکنی ازش نباید انتظار کولاک ...

برا من انقد کرم میریزه بیدارم میکنه بخاطر همین وقتیم من بخام باید سنگ تموم بزارع زن و مرد نداره ک ی نیازه دیگ

خوش به حالت حتمدخیلی خوشگل وخوش هیکلی که اون روزی ۵ بار....قدووزنت چنده؟ یعدم اینکه چه جوری ۵باردرر ...

روزای جمعه😂😃مردا اکثرا خونن شوهر منم اینجوریه جمعه ها یبار شب پتج شنبه یبار صبح جمعه یبار ظهرش یبارم شب😶😶

من تا حالا درخواست ندادم. می‌دونم رد نمیکنه ولی حس میکنم خورد میشم واسه هیچ وقت تو این یکسال درخاست ...

کمش خیلی هم عالیه.مثلم هر سه ماه یکبار تو برو جلو

چشماش اینجوری میشه🤩

ولی افراط همیشه نتیجه ی برعکس میده

برای رسیدنم به شهاب و برگشتنش دعا کنین
2740
روزای جمعه😂😃مردا اکثرا خونن شوهر منم اینجوریه جمعه ها یبار شب پتج شنبه یبار صبح جمعه یبار ظهرش یبا ...

😁😂خوش بگذره

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

همیشه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
برا من انقد کرم میریزه بیدارم میکنه بخاطر همین وقتیم من بخام باید سنگ تموم بزارع زن و مرد نداره ک ی ...

بعله درسته زن و مرد نداره 👌

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
روزای جمعه😂😃مردا اکثرا خونن شوهر منم اینجوریه جمعه ها یبار شب پتج شنبه یبار صبح جمعه یبار ظهرش یبا ...

دو نصف شب انقدر بوس و بغل و ازیتم میدع بیدار بشم برا رابطه برا دست از سرم برداره راهش میندازم بره پی کارش بخوابم🤕 فرداش که من میخوام  ناز میکنه

بچه هاچیکارکنم که هیچ وقت ازمون سیرنشه وبراشاتکراری‌نشیم؟ برای زیبایی وروشن ترشدن رنگ‌پ ست بدنم بایدچیکارکرد‌؟،واینکه شما موقع رابطه ارایش میکنید‌اگه اینطوره که تودهن مرده رژ لب میره که😐

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2706