2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی چیز دوستان مگه دختر باکره ام میتونه تخمک اهدا کنه یکی از دوستام میگفت میشه؟

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
2728

تخمک اهدایی که فک می کنم الان کسی بخواد بده ده تمنو می گیره و هزینه اتتقال هم هست 

رو هم بین بیست تا سی درمیاد 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺

سلام.از پیج یه دکتر پرسیدم بیست تومان گفت رشت

بیمارستان دولتی تا شش تومان خود ای وی اف و دارو هست اما تخمک اهدایی گفت باید خودت پیدا کنی چهار تا شش اینجور قیمت داره باید توافقی باشه فامیل نزدیک هم نباشه..دعا کن منم این هفته دارم می رم دکتر چی میگه بعد یادم باشه میایم نتیجه رو این جا میگم هزینه رو

و خدایی که به شدت کافیست
سلام.از پیج یه دکتر پرسیدم بیست تومان گفت رشت بیمارستان دولتی تا شش تومان خود ای وی اف و دارو هست ا ...

ممنونم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.