2737
2734
عنوان

بچه خونمون جن داره

256 بازدید | 28 پست

سلام دوستان تازه اساس کشی کردیم یعنی اصللنننن به درد نمیخوره قفل کمد دیواری نداشت یعنی همینجوری در کمد دیواری باز میمونده  اصن  خونه کابینتا یه وضعیییی دستشوییی جرم گرفته نمیره..  

ما زیاد تو این خونه نمیمونیم  چون من تنها میمونم کوچه اشم کوچه  بدیه همه معتادن خلاصه  من به شوهرم گفتم اینجا  یه پیر‌مرد پیر زن زندگی میکردن چون یه زن اصنننننن نمیتونم خونه رو تو این وضع نگه داره خلاصه برای اولین بار

خوابیدیم خواب دیدم یه پیر مرد جن از خودش صدا در میاره صدای شوهرمو بعد با صدای شیر بیدار  شدم .. شیر ابمون باز شده  بود!! سینگمونم خرابه سینگمونم پره اب شده بود داشت اشپزخونه رو  خیس میکرد..

تو خواب و بیداری بودم دوباره خوابیدم همون پیر مرده .. دستامو گاز میگرفت حتی تو بیداری هم‌حسش میکردم ..  خیلیی ببخشید س.ی..نه هامو سرشو گرفتم گفتم برو خاهش میکنم میخواستم اب مقطر بیارم یهو خنده شیطانی زد و رفت پشتم ... جیغ کشیدم بیدار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخواستم بنویسم بچه ها.. ابجیمینا اینجا بودن خونه ما دومادمون سونی بازی میکرد هی سونیو قطع میکردد میگفت کی منو صدا میزنه دومادمون شوخه ابجیم رو به من گفت دوباره توهم زد داشتیم میخوابیدیم ابجیم یهو ترسید دومادمونم صدارو قطع کرد ابجیم گفت یا خدا منم شنیدم داره ارش (دومادمونو صدا میزنه ارشم فهمید سونی و قطع کرد ببینه  صدای کیه

ھمین فقط؟

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
2738
خونه رو تمیز کن یعنی چی جرم گرفته نمیره؟؟؟واینکه همش خواب بوده

اصن خونه تمیز‌نمیشه کابینتاش جرم بسته حتی حالم بهم‌میخوره تمیز کنم کابینتا اهنین میخوواستم روش برچسب کابینت بزنم‌اما پول دستم نیست..

2706