2737
2734
عنوان

یاد گرفتن خیاطی

90 بازدید | 10 پست

بنظرتون برم آموزشگاه بهتره یا پیش یه ادم حرفه ای ؟

کدومشون بهتر آموزش میدن؟

و اینکه چقدر زمان میبره یاد گرفتنش؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

من میرم آموزشگاه   اینجا ک من میرم هفته ای ی روزه     دوره نازک دوزی ی سال و ۶ ماه طول میکشه

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میرم آموزشگاه   اینجا ک من میرم هفته ای ی روزه     دوره نازک دوزی ی سال و ۶ ماه طو ...

چقدر زیاد طول میکشه؟من از تو ت ل گ ر ا م چندتا کلاس مجازی شرکت کردم یه چیزایی یاد گرفتم مانتو برای خودم و پیراهن برای دخترم میدوزم ولی هنوز اون فوت کوزه گریش دستم نیومده.....اونقدری نمیتونم زمان بزارم .

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2731
منم خیلی علاقه دارم حتما میرم اموزش ببینم فعلا که درس ودانشگاه نمیزاره😞

من عاشق کار هنری ام.....دوس دارم همه هنرارو یاد بگیرم

2738
چقدر زیاد طول میکشه؟من از تو ت ل گ ر ا م چندتا کلاس مجازی شرکت کردم یه چیزایی یاد گرفتم مانتو برای خ ...

بله زیاده  چون هفته ای ی جلسس   شاید آموزشگاه های دیکه هفته ای ۳ جلسه باشه 

بله زیاده  چون هفته ای ی جلسس   شاید آموزشگاه های دیکه هفته ای ۳ جلسه باشه

چیزیم یاد میدن ؟شما تا الان چیا یاد گرفتین؟

چیزیم یاد میدن ؟شما تا الان چیا یاد گرفتین؟

بله  یاد میدن 😄

بلیز کشی ساده ، مانتو دراپه، یقه دراپه، گره در کمر،گره درسینه، مانتو عصایی،شومیز یقه کراواتی ،دامن نیم کلوش 

۴ ماه رفتم تقریبا