2737
2739

من دوتا خط دارم میخوام دوتا واتساپ رو گوشیم نصب کنم  یکیش نصب کردم دوباره میزنم دانلود واتساپ نمیشه واتساپ نصب شده چطوری اون خطم واتساپ نصب کنم توضیح بدین؟ 

...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی جی بی نصب کنی

یکار دیگه هم میشه اگ جی بی نمیخوای واتساپ اصلی رو میخوای بگو ک بگم بهت

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
2728
واتساپ اصلی میخوام چکار کنم؟ 

این برنامه رو نصب کن

واتساپتو کپی کن

بعد با شماره دیگت وارد واتساپ کپی شده بشو😁

به همین سادگی

مشکلی داشتی بپرس ازم

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
2740
این برنامه رو نصب کن واتساپتو کپی کن بعد با شماره دیگت وارد واتساپ کپی شده بشو😁 به همین سادگی م ...

واتساپ جی بی چطوری نصب کنم هرچی تو گوگل پلی میزنم نمیدونم چی باید بزنم واتساپ  جی بی نصب کنم 

...... 
واتساپ جی بی چطوری نصب کنم هرچی تو گوگل پلی میزنم نمیدونم چی باید بزنم واتساپ  جی بی نصب کنم&nb ...

هر کدومشو خواستی نصب کن

بیزینس خوبه فک کنم