2737
2734

منم وقاتی زایمان کردم خواهرشوهرم پیشم موند بعنوان همراه بعد که اون زایمان کرد منم مجبور شدم پیشش بمونم چون کیب رو نداشت اونموقع پسرم هم سن پسر شما بود شب تا صبح نخوابیدم فقط نگاش کردم و گریه کردم که چطور فردا شب پیشت نیستم؟؟؟

ولی بالاخره گذشت....شمام امشبو استراحت کن فردا میبینیش گاهی لازمه ادم حس کنه بدون اونا نابود میشه

خدا هیچ مادرو بچه ای رو دور نکنه از هم😔

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا مادربزرگت رو رحمت کنه عزیزم  دیگه همیشه روزگار به وفق مراد نیست ،شما واسه سلامتیش این کار ...

قطعا مطمءنم اونجا بیشتر بهش خوش میگذره الان ی عالم رفته گردش بازی کرده با عموش ‌‌...ولی دلم ... شبه و کنارم نیست

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
دقیقا  الان بازی کرده ی عالمه خسته خوابیده ولی من ناخوداگاه جا انداختم براش یهو گفتم دارم برا ...

ولي عزيزم هيچوقت اونقدر فدا كاري نكن براي بچت كه توقعاتت ازش بالا بره ! چون مادراي فداكار توقع بالايي از فرزند دارن 

2742
منم وقاتی زایمان کردم خواهرشوهرم پیشم موند بعنوان همراه بعد که اون زایمان کرد منم مجبور شدم پیشش بمو ...

اره خیلی لازمه 

خیلی شیطونه گاهی بخدا حتی با خودم تکرارم نمیکردما ولی از ذهنم میگذشت چی میشد یکی نگهش میداشت بعد میگفتم خدا نکنه زبونتو گاز بگیرو ... خیلی شب سختیه برام 

مادربزرگ عزیزم کنارم نیست و تا ابد جای خالیش میمونه پسرمم کنارم نخوابیده

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
قطعا مطمءنم اونجا بیشتر بهش خوش میگذره الان ی عالم رفته گردش بازی کرده با عموش ‌‌...ولی دلم ... شبه ...

حق داری عزیزم ،اما سعی کن با آرامش بخوابی و به این فکر کنی که فردا شب و شب های دیگه پیشت

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
خیلییییی هی دارم ب خودم میگم اروم باش اون الان ی عالم بازی کرده خوابیده فردا صبحم میاد پیشت ولی دلم ...

وای اشکمو درآوردی ... با اینکه گل پسرم کنارم خوابیده

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....
2740
اره خیلی لازمه  خیلی شیطونه گاهی بخدا حتی با خودم تکرارم نمیکردما ولی از ذهنم میگذشت چی میشد ی ...

منم مثل شمام ماهم حق داریم گاهی خسته شیم منم میگم کاش یکی بود دوساعت نگه میداشت استراحت میکردم ولی حتی تا جلو در بره با بابا من دلم هزار راه میره

خدا مادربزرگت بیامرزه علت فوتشون کرونا بود ؟

بله متاسفانه

مادر شدن به معنی اینه که اجازه بدی قلبت در جایی خارج از بدنت بتپه

چ تعبیر زیبایی واقعا 

2706