2733
2739
عنوان

دارم دق میکنم ۲

173 بازدید | 5 پست

آقا مادربزرگم  قراربود از خرمشهر که قرمزه بیاد شیراز  دکتر خرمشهرم همه کرونا انگلیسی گرفتن 

خانوم دوشنبه  داره میاد بلیط  هواپیما داره  امروز  رفته عروسی  ماهم یک بار کرونا  چینی  گرفتیم بدنامونم ضعیفه 

مادرمم اصلا منطق نداره  

هیچی دیگه  فقط خدا نگهمون داره  یا جلوشو  بگیره که نیاد 

یعنی  دوستان تو هواپیمای درحال سقوط بودم کمتر بهم می ریختم 

خلاصه  خدا به خیر کند

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
دارم دق میکنم ۳ رو بزنی دیگه تمومی🤣🤣

احتمالا اینه انا لله و انا الیه راجعون  زیزی  ناکام رفت

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا 3نشه بازی نشه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
ای وای دور از جون

والا  مگه کنیاد